Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart doğum gününüze göre ağacınız

  Doğum gününüze göre bir ağacınız ve bunun da bir anlamı olduğunu biliyormuydunuz
  « :» --------------------------------------------------------------------------------

  DOĞUM ARALIĞI AĞAÇ CİNSİ
  23 - 31 ARALIK ELMA AĞACI
  01 - 11 OCAK KÖKNAR
  12 - 24 OCAK KARAAĞAÇ
  25 OCAK - 03 ŞUBAT SELVİ
  04 - 08 ŞUBAT KAVAK
  09 - 18 ŞUBAT SEDİR
  19 - 28 ŞUBAT ÇAM
  01 - 10 MART SALKIMSÖĞÜT
  11 - 20 MART IHLAMUR
  21 MART MEŞE
  22 - 31 MART FINDIK
  01 - 10 NİSAN ÜVEZ
  11 - 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ
  21 - 30 NİSAN CEVİZ
  01 - 14 MAYIS KAVAK
  15 - 24 MAYIS KESTANE
  25 MAYIS - 03 HAZİRAN DİŞBUDAK
  04 - 13 HAZİRAN GÜRGEN
  14 - 23 HAZİRAN İNCİR
  24 HAZİRAN HUS
  25 HAZİRAN - 04 TEMMUZ ELMA AĞACI
  05 - 14 TEMMUZ ÇAM
  15 - 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ
  26 TEMMUZ - 04 AĞUSTOS SELVİ
  04 - 13 AĞUSTOS KAVAK
  14 - 23 AĞUSTOS SEDİR
  24 AĞUSTOS - 02 EYLÜL ÇAM
  03 - 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT
  13 - 22 EYLÜL IHLAMUR
  23 EYLÜL ZEYTİN
  24 EYLÜL - 03 EKİM FINDIK
  04 - 13 EKİM ÜVEZ
  14 - 23 EKİM AKÇAAĞAÇ
  24 EKİM - 11 KASIM CEVİZ
  12 KASIM - 21 KASIM KESTANE
  22 KASIM - 01 ARALIK DİŞBUDAK
  02 - 11 ARALIK GÜRGEN
  12 - 21 ARALIK İNCİR
  22 ARALIK KAYIN

  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  VE AÇIKLAMALARI ;

  ELMA : ( AŞK ) Cazibeli Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel
  konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

  DİŞBUDAK : ( HIRS ) Farklı bir çekiciliğe sahip hayat dolu talepkar düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı akıllı yetenekli kaderine hükmetmeyi seven egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkileri çok ciddiye alır ve sadıktır.

  KAYIN : ( YARATICILIK ) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi görüntüsüne
  önem verir. Meteryalist sayılır. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fiziğine dikkat eder.

  HUS : ( ESİNLENME ) Hayat dolu ekliyeyici elegan arkadaş canlısı gösterişten uzak mütevazi aşırılıktan hoşlanmayan kaba şeylerden nefret eden biridir. Doğal ve sakin bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve Uygun ortamlar yaratır.

  SEDİR : ( GÜVEN ) Zarif her ortama ayak uydurabilen lüksü seven sağlığına dikkat eden kendine güvenen başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve Gerçek Aşkını bekler. Çabuk karar verir.

  KESTANE : ( DÜRÜSTLÜK ) Alışılmadık bir güzelliği vardır ve insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan Diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisin de hassasdır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

  SELVİ : ( SADAKAT ) Güçlü fiziksel olarak kaslı her ortama uyabilen hayatla fazla uğraşmayan hoşnut iyimser paraya meraklıdır. Yalnızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Moodu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukela ve ilgisizdir.

  KARAAĞAÇ : ( ASİL ) Müşfik fiziksel olarak düzgün giyimine dikkat eden taleplerin de aşırılığa kaçmayan insanlara neşe verebilen liderlik etmeyi
  seven ama kendisinin altta olmayı sevmeyen biridir. Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır.

  İNCİR : ( HASSASİYET ) Çok güçlü bağımsız tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen aile hayatına düşkün iyi bir baba ve ******severdir. Sosoyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.

  KÖKNAR : ( GİZEM ) Sıradışı bir zevki vardır. Sofistike ve kadirsinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dikbaşlı çabuk moodu değiştiren bencil olmasına rağmen kendisine yakın olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazi olduğu söylenemez. Hırslıdır ve memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır ve ona çok güvenebilirsiniz.

  FINDIK : ( OLAĞANÜSTÜ ) Çekici anlayışlı insanları nasıl etkileyeceğini bilen fazla talepkar olmayan sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir
  aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.

  GÜRGEN : ( ZEVK SAHİBİ ) Cool bir güzel. Dış görüntüsüne ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarından asla emin olmaz.

  IHLAMUR : ( ŞÜPHE ) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır kıskanç ama vefalıdır.

  AKÇAAĞAÇ : ( ÖZGÜR ZEKA ) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç hırslı gururlu kendine güvenen yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

  MEŞE : ( CESARET ) Sağlam yaradışlı cesur güçlü bağımsız ve girişkendir.
  Acıma duygusu çok yoktur. İşini şans'a bırakmayı sevmez. Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir.

  ZEYTİN : ( ERDEM ) Makul biridir. Güneşi ve sıcak havaları sever. Kibar duyguları vardır. Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir. Hassas kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever.

  ÇAM : ( TİTİZ ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

  KAVAK : ( TATMİNSİZ ) Fazla kendine güvenmeyen sadece gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap
  olmasını sever. Çok seçicidir. Genellikle yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.

  ÜVEZ : ( HASSASİYET ) Dikkat çekici neşe verici bencillikten uzak dikkat
  çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal hassas tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor affeder.

  CEVİZ : ( TUTKU ) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontandır. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eş'tir. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur. Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.

  SALKIMSÖĞÜT : ( MELANKOLİ ) Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yasanması zor biridir. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceği birini bulabilir.
  OkyanusunKalbi, Bunu Beğendi.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  FINDIK : ( OLAĞANÜSTÜ ) Çekici anlayışlı insanları nasıl etkileyeceğini bilen fazla talepkar olmayan sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir
  aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.
  Fındığı da çok severim zaten. Güzelmiş ağacım. :katre2:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş