Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb 2013 Yılı Burç Yorumlarımız - Susan Miller

  Koç Burcu 2013 Yorumu
  Yılın ilk üç haftasında Jüpiter on ikinci eviniz Balık burcundaki zamanını tamamlarken 2013 eylem planınızı hazırlamak için yeterli zamana sahip olacaksınız. Ocak ayının ilk birkaç gününe dikkat edin; Jüpiter 22 Ocak’ta sizin burcunuza girerken bir hayal biriyle yaptığınız özel bir konuşma ya da sezgileriniz yeni hedeflere odaklanan bir yolculuğa çıkmanız için ihtiyacınız olan anlayış olabilir.

  Her ne kadar Jüpiter’in Koç burcunda geçireceği zaman kısa olsa da 3 Haziran’a kadar sürecek eyleme dayalı Güneşiniz şanslı olma olasılığı yüksek bu dönemi en iyi şekilde değerlendirebilir. Ancak biraz temkinli olmaya çalışın. Jüpiter iyi şans ve gereğinden fazla iyimserlikle özdeşleştirilir. Dolayısıyla size yakın olan biri sizi uyarırsa bu daha sonraki pişmanlıklarınızı önleyebilir.

  Özellikle Şubat ve Mart ayının sonunda bir yöneticiyle bir başka otorite figürüyle ya da eşinizle yaşayacağınız bir çatışma sizi zor durumda bırakabilir. Geçen yaz mevsiminde yaşadıklarınızı düşünün; aynı şey tekrarlanabilir ya da bu olaylar bu zaman çerçevesinde sonuçlanabilir.

  Jüpiter 4 Haziran’da kişisel gelirden sorumlu ikinci eviniz olan Boğaya ilerliyor ve yılın geri kalanında burada kalabilir. Bu etkiyi gelir ve öz kaynaklarınızı artırmak için kullanın. Ama Jüpiter’in hu noktada harcamaya da teşvik ettiğini unutmayın dolayısıyla biriktirmeye odaklı bir bütçe hazırlayın ve paranızı etrafa saçma dürtülerine direnin. Sonra sadece on iki yılda bir kez gerçekleşen hu transitin sonunda değerli bir şeye sahip olacaksınız.

  Satürn Terazi burcundaki ilerlemesini sürdürüyor. Yedinci evinizdeki bu süre boyunca bu ciddi gezegen size ilişkilerinizi geliştirmek ve yaşamın her alanında özellikle size en yakın olan insanlarla nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenmek için bir fırsat sunuyor. Satürn’ün karmik yanı kendini pek çok şekilde gösterebilir. Şimdi yaptıklarınız eylemleriniz ve kararlarınız on dört veya yirmi sekiz yıl sonra karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda belirtilen sebep için karşınıza çıkan yeni insanlarla karmik bir bağlantısının olduğunu fark edebilirsiniz ve geçmişte kalan biriyle karşılaşıp uzun zamandır çözümlenmemiş konuları bir sonuca ulaştırma fırsat yakalayabilirsiniz.

  Bu aynı zamanda yaşammızdaki ilişkileri incelemek ve büyük olasılıkla sizi engelleyen ya da sizin üzerinizde olumsuz etki bırakan insanlardan uzaklaşmak için doğru bir zamandır. Ancak böyle davranışlarda bulunmadan önce son derece dikkatli düşünmeniz gerekir yoksa pişmanlıklara neden olabilirsiniz.

  Güçlü ilişkiler yedinci evinizdeki Satürn’den faydalanıyor. Burada Satürn bir ruh eşine evlilik getirebilir ama aynı zamanda kirlilik konusunda sıkıntı da yaratabilir. Uzun süredir bir ilişki içindeyseniz ancak bazı şeyleri resmîleştirmekten korkuyorsanız kendinize bunun nedenini sorun. Alacağınız yanıtlar genel anlamda ilişkilerinize ve özellikle bağlılık konusunda olan yaklaşımınıza önemli ipuçları verebilir.

  Değişim ve beklenmedik durumlar gezegeni Uranüs on ikinci evinizdeki yedi yıllık Balık transitini tamamlarken 10 Mart’a kadar çekimser davranıyor. Jüpiter’in Ocak ayında su yüzüne çıkaracağı yeni hedeflerinizi sonuçlandırın. Uranüs 11 Mart’ta burcunuza girmeden önce harekete geçmeye hazır olmak isteyeceksiniz.

  Geçen yaz mevsimini düşünün. Uranüs’ün Koç burcuna kısa süreli adım attığı bu dönemde meydana gelen olaylar 2013′den bekleyebileceklerinizin bir ön izlemesidir. Ancak 2013 yılında olacakların 2012 yılında yaşadıklarınızdan daha olumlu olacakları kesin. Bunun sebebi bu dönemde durumun kontrolünü elinizde hissedecek olmanızdır en azından Uranüs transiti sırasında herkesin hissedeceği gibi.

  Bu yıl Uranüs’ün en güçlü etkilerini hissetmeseniz de (bu sizin doğum tarihinize bağlı) bir başka yanınızın canlandığını hissedeceksiniz. Buna yeni ve farklı olana göstereceğiniz yoğun ilgi de dâhildir. Harekete geçme konusunda gönülsüz bile olsanız özgürlük ve bağımsızlık arzunuzun giderek arttığını hissedeceksiniz. Ama harekete geçmelisiniz. Tabii bu sizin yaşamınızı altüst etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu enerjiyi boşaltmak için kendinize dair bakış açınızda pozitif ve sağlıklı bir değişimle sonuçlanabilecek bir hobi veya egzersiz programı bulmaya çalışın.

  Neptün’ün on birinci eviniz Kova burcunda bulduğu süre içinde arkadaşlığı her yönüyle yaşadınız. Bazen mutlu oldunuz bazen hayal kırıklığına uğradınız. Aynı şey aktif bir şekilde yer aldığınız grup ve organizasyonlar için de geçerli. Bu yıl özellikle Mart ve Ağustos aylarında bir grubun içinde bulunmanızın sebebini ve o grubun görevini sorgulayabilirsiniz. Şimdi içgüdülerinize güvenin; belki de ilişkinizi sonlandırmaya başlayabilirsiniz. Belirli arkadaşlıklarınız son bulabilir siz ve arkadaşınız farklı yönlere savrulabilirsiniz. Sizin şimdi bu insanlarda ve gruplarda fark ettiğiniz şeyler aslında hep oradaydı. Tek fark sizin değişen bakış açınızdır; o insanlar artık sizin yaşamınızın ve yaşam tarzınızın tamamlayıcı bir parçası değildirler.

  Neptün 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcunu ziya ki ederken siz içsel sesinizin farkında olacaksınız. Bu gezegen size içinizdeki gizli bir yönü keşfetme fırsatı sunacak. îçgüdülerinize güvenmeyi öğrenin Bu his Neptün’ün Şubat 2013′de etkisini tam olarak göstermeye başlayacağı Balık burcu transiti sırasında sonraki on dört yıl boyunca güçlenebilir.

  On ikinci evinizde Neptün sizin merhametli yanınızı sadece en yakınınızdakilerin bildiği bir özelliğinizi ortaya çıkaracak. Önemli bir amaç için harekete geçmek isterseniz peşini bırakmayın.

  Şimdi Oğlak burcunda ikinci yılını tamamlayan onuncu eviniz Plüton kariyerinizdeki etkisini sürdürmeye devam ediyor (2024 kadar). Kariyerinizi çoktan yapılandırmış ya da kontrolünüz dışındaki etkenler nedeniyle bunu yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz.

  Henüz bu noktaya gelmediyseniz bu yıl olmasa bile İmi noktada bunu gerçekleştireceksiniz. O yüzden şirketinizde olup bitenlere insanların söylediklerine ve gelişmekte olduğunu gördüğünüz eğilimlere dikkat edin.

  Güçlün Plüton sayesinde bu gezegenin uzun süreli transiti sırasında alanınızda kendinize bir yer açma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Sonuçta hangi noktada olmak istediğinizi düşünmek için çok erken değil dolayısıyla size bu kısa ve uzun vadeli hedefleri başarmanıza yardımcı olacak ve düzenli olarak gelişme kaydetmenizi sağlayacak bîr plan oluşturun. Bunun ilk ödüllerini Temmuz veya ekim aylarında toplayabilirsiniz.

  Bu transitteki sıkıntı kontrol sorunlarıdır. Ayrıca Plüton kariyer alanında olduğunda tüm kurallara uysanız bile şefinizle sorun yaşamanız muhtemeldir. Küçük bir yanlış adım patronunuzun çileden çıkmasına sebep olabilir. Diğer yandan sorumluluk sizdeyse başkalarını fazla zorlamadığınızdan emin olun. Her iki şekilde de rutine uymayan her durumu veya eylemi belgelemeyi alışkanlık haline gelirin.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Boğa Burcu 2013 Yorumu
  11 ocak’a kadar arkadaşlığı temsil eden Balık burcundaki Jüpiter sayesinde tatil havasından çıkamıyorsunuz. Arkadaşlarınızla görüşün ve size gelen davetleri kabul edin. Özellikle yeni insanlarla tanışıp çevre edinebileceğiniz yerlere gidin. Bu insanlar arasında heyecan verici bir kariyerin kapılarını açacak biriyle tanışabilirsiniz. Doğru zamanda doğru yerde olmak önemlidir.

  Tam da sizin sevdiğiniz gibi 3 Haziran’da Jüpiter’in on ikinci eviniz Koç burcuna geçmesiyle günlük yaşamınızdaki o koşuşturmaya kısa bir mola verebilirsiniz. Bu zamanı tek başınıza ilgi alanlarınıza yoğunlaşarak geçirin. Akşamları ve hafta sonları da aileniz ve sevdiklerinizle olun. Her ne kadar tembellik yapmak daha cazip olsa da kararlı davranıp bu süre içinde dolapları ve çekmeceleri temizleyebilirsiniz. Denerseniz gerçekten de ihtiyacınız olmayan nesnelerden ayrılabileceğinizi göreceksiniz. Ama her şeyi atmayın. Bir ikinci el mağazasına gidip biraz para kazanabilir hatta değerli bir koleksiyon ürünü bulabilirsiniz. Ancak özellikle Şubat ve Mart aylarında internetten satış yapma konusunda dikkatli olun.

  Jüpiter’in bu yıl en etkili olacağı zaman sizin burcunuza geçeceği 4 Haziran ve sonrasıdır. Her on iki yılda bir gelen bu şanslı süreci iyi değerlendirin Hem çok şanslı olacaksınız hem de doğru birey ve grupların yanında olarak iyi bir servet kazanabilirsiniz. Doğru kararları verir ve aşırı iyimserliğe direnirseniz Jüpiter aynı zamanda banka hesabınızı da güçlendirebilir. Ayrıca kararlı olup sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya istekli olmanız şart yoksa bu dönemde Jüpiter kalçalarınızı da genişletebilir.

  Satürn bütün yıl boyunca günlük iş ve iyiliği temsil eden altıncı eviniz Terazi burcunda olacak. Çok çalıştığınızı ve yeterince takdir görmediğinizi hissederseniz şaşırmayın. Satürn burada olduğunda bu durum kaçınılmazdır. Geç bile olsa tüm çabalarınızın karşılığını 2013 yılında alacağınızı ve gelecek yedi yıl içinde kariyerinizde büyük başarılar yakalayacağınızı unutmayın. Bu yıl işiniz gereği seyahat etmeniz gerekebilir ve işle ilgili beceri ve bilginizi artırmak için karşınıza çıkan her fırsattan faydalanmalısınız. Evcil bir hayvan beslemek ekstra zaman ve ilgi gerektirebilir ve siz stresi minimum seviyede tutmak için işi eğlenceyle dengelemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Özellikle bu yıl bedeninize iyi davranmaya özen gösterin.

  Uranüs bu yıl iki burcu ziyaret ediyor. Balık transitini tamamlayacak ve yedi yıllık Koç burcu ziyaretine başlayacak. On birinci eviniz Balık burcundayken iş arkadaşlarınızla keyifli zaman geçireceksiniz ve harika insanlarla tanışacaksınız. Aynı zamanda artık yaşam tarzları ya da ilgi alanları sizinkilerle uyuşmayan birkaç arkadaşınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aynı şey içine girdiğiniz gruplar için de geçerlidir. Bu sadece yaşamınızın bu evresini tamamladığınızın ve Uranüs 11 Mart’ta burç değiştirirken yeni bîr şeyler denemeye hazır olduğunuzun göstergesidir.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İkizler Burcu 2013 Yorumu
  Jüpiter kariyer ve statüyü temsil eden onuncu eviniz Balık burcundaki yaklaşık bir yıllık geçişini tamamlarken 2013 yılının ilk üç haftasını önceden planlayın. Eğer iş arıyor veya terfi etmeyi umuyorsanız bu dönemde gerçekleşecek Jüpiter-Uranüs birleşmesi sayesinde hedefiniz fark edilebilir. Eğer sürece henüz başlıyorsanız özgeçmişinizi Ocak ayının ilk haftasına gönderin. Bu talihli evre doğru zamanda doğru yerde olmanın bir sonucu olarak size bir ödül ya da ün kazandırabilir.

  Koç burcundaki kısa bir ziyaretin ardından 4 Haziran’da Jüpiter bir yıllık bir ziyaret için Boğa burcuna geçiyor. Bu ziyaret sırasında yenilenmeyi temsil eden on ikinci evinizle Jüpiter sizin şans tılsımınız olabilir. Ancak her zaman ona güvenmeyin çünkü bu gezegen tutabileceğinden daha fazla sözler verir. Bu geçişi içe dönmek yaşam felsefenizi düşünmek ve bunun bugün olduğunuz insana ne kadar uyduğunu görmek için kullanın. Sonra Jüpiter 2012 yılında sizin burcunuza geldiğinde siz yeni hedeflere doğru ilerlemek için hazır olacaksınız. Ayrıca bir sürü sır duyma olasılığınız yüksek. Bunu evrenden gelen bu sırları saklayıp saklayamayacağmızı görmek isteyen bir tür sınav olarak kabul edin. Bu gelecekte bir şekilde size fayda sağlayacaktır.

  Satürn bütün bir yılı eğlence romantizm yaratıcılık ve çocukları temsil eden beşinci eviniz Terazi burcunda geçiriyor. Tüm bunlar bu yıl içinde yaşamınızın bir parçası olacak. Siz aksini duymuş olsanız da Terazi burcundaki Satürn romantik fırsatları kısıtlamaz. Aksine daha ciddi bir doğa kazandırır. Ama aynı zamanda ciddi bir bağlılık sözü vermek de istemeyeceksiniz. Bu duygularınıza değer verin ve içgüdülerinizi dinleyin. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa bu geçiş sevginizi derinleştirebilir.

  Bu dönemde ebeveynlîğin zor bir iş olduğunu görebilirsiniz. Ama Satürn hem çocuklarınıza bir şeyler öğretmek hem de onlardan bir şeyler öğrenmeniz için size fırsatlar sunuyor. Onların üzerine gitmemeye çalışın ve bu dönemi yetişkin olduklarında onlara yardımcı olacak değer ve alışkanlıklar kazandırmak için kullanın.

  Bu yıl bir egzersiz programına başlamak yeni bir spor veya hobiyi öğrenmek ya da bir atletizm aktivitesine dâhil olmak için iyi bir fırsattır. Ayrıca yaratıcılığınızı keşfetmeniz gerekiyor ancak bunu ev dekorasyonu çiçek düzenlemesi çizim kitabı el işi resim gibi yaratıcı yollardan yapın. Somut anlık sonuçlar sizi mutlu edecektin

  2013 yılı boyunca kariyerinizde hiç şüphesiz inişler ve çıkışlar yaşadınız ve bunların hepsi sizin için faydalı oldu İşiniz çok fazla seyahat etmenizi gerektirdiyse bu etki azalmaya başlayacak. Bu zamanı bu yıllar içinde kariyer tecrübelerinizle neler kazandığınızı düşünmek için kullanın. Sonra Neptün uzun süreli Balık geçişine başladığında bu bilginin üzerine yenilerini ekleyebilirsiniz.

  11 Mart Uranüs’ün geçen yaz kısa süreli ziyaret ettiği Koç burcuna döneceği tarihtir. O zaman yaşananlar bu gezegen gelecek yedi yıl boyunca sizin burcunuzu hedef aldığında olacakların sadece başlangıcıydı. Çok az çaba sarf ederek olağanüstü bir çevreye sahip olabilirsiniz Hayatınıza pek çok yeni insan girecek. Bazılarının belirli bir amacı olacak ve girdikten kısa süre sonra çıkacaklar. Diğerleri ise potansiyelinizi özgür bırakmanız konusunda kilit birer oyuncu olacaklar ve size kendinize ve dünyaya dair yeni fikirler sağlayacaklar. Bu geçiş sırasında grupların rolü de önemli olacak ve siz takım lideri olarak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hedeflerinizin de değiştiğini göreceksiniz ve bu her yıldızı kovalamayı bıraktığınız takdirde olumlu olabilir. Yaşamın herhangi bir alanında (ya da pek çok alanında) ne başarmak istediğinizi düşünün ve zihninizin dört bir yana dağılmasına izin verin çünkü yenilikler başarıyı getirecektir.

  Neptün bu yıla Kova burcunda başlıyor ve yine yılı Kova burcunda tamamlıyor. 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcuna kısa bir gezi yapacak Seyahat etme fırsatlarından son bir kez yararlanmak için uygun zaman bu zamandır ve çoktandır arzu ettiğiniz bir yolculuğu yapmak örneğin dünyanın bir başka köşesini görmek gemiyle denize açılmak lüks bir otelde rahatlamak ya da ülkenin başka bölgelerini gezmek için daha uygun bir dönem olamaz. Ayrıca Neptün sizi kariyerinize fayda sağlayacak şekilde eğitime yönelmeye teşvik ediyor. Eğer okuldaysanız bu yılın sonunda tamamlamaya çalışın. Bu mümkün değilse bir dizi kurs veya kısa dönemli bir programa katılmayı düşünebilirsiniz.

  İş hayatınızda yaptıklarınızın ve kariyerinizde başardıklarınızın büyük bir kısmı Neptün’ün 2025′e kadar sürecek onuncu eviniz Balık burcu ziyareti sırasında katlanarak çoğalabilir. Bu özellikle halkla çalışmayı gerektiren kariyerler için olumlu bir etkidir. Büyük hayaller kurun! Ama bu hayalleri gerçeğe dönüştürecek uygulanabilirlik etkenini de unutmayın. Aksi takdirde Neptün’ün diğer yanını deneyimleyebilirsiniz: hayal kırıklığı Ancak genel anlamda Neptün’ün Balık burcunda olacağı yıllar kariyerinize statünüze ve popülaritenize fayda sağlayacaktır çünkü hemen her duruma ve değişen koşullara hızla ve kolaylıkla uyum sağlamayı başaracaksınız.

  Plüton Oğlak burcundaki on beş yıllık geçişini sürdürüyor. Ortak kaynaklan temsil eden sekizinci evinizde bulunan Plüton alacaklılara ve borca mirasa sigortaya eşinizin gelirine yatırımdan alacağınız kazançlara ve bir noktaya kadar genel anlamda tüm parasal konulara odaklanıyor. Maddi durumun farkında olacaksınız ve zaman zaman endişelenmeniz bile söz konusu. Bu geçişi uzun vadeli düşünerek pozitif kazanımlar için kullanırsanız bunda bir sorun yok. Finansal yükümlülük emeklilik planlaması (yaşınız ne olursa olsun) tutumlu yatırımlar ve borç yönetimi şu anda düşünmeniz gereken konulardır. Hafta veya ay bağlamında değil yıllar açısından düşünün. Riskli hamleler maddi durumunuzu sarsabilir ama bilinçlenmesini de sağlar. Çünkü Plüton yükselişlerin olduğu kadar patlamaların da gezegenidir. Özellikle Şubat ve Mart aylarında dikkatli olmak isteyeceksiniz ancak Temmuz ve Ekim’de iyi kazanmalara kavuşabilirsiniz.

  Siz ve yaşamınızdaki ilişkiler bu yıl burcunuzdaki iki tutulma ve yedinci evinizdeki başka iki tutulma sayesinde mercek akma alınıyor. Son iki tutulma ise finans alanlarınıza dikkati çekerken Plüton’un işaret ettiği önemi artırıyor.

  Bu yıl oluşacak altı tutulmanın ilki 4 Ocak’ta ortak kaynakları temsil eden sekizinci eviniz Oğlak burcunda gerçekleşecek. Bu güçlü güneş enerjisine dikkat edin ve sizi finansal durumların sorumluluğunu üzerinize almaya teşvik etmesine izin verin. Aynı burçtaki Plüton da sizi bunu yapmaya itiyor. Bir bütçe belirleyin ve yıl için borcu kapatmak birikimleri artırmak ya da geleceğe yatırını yapmak gibi hedefler belirleyin.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yengeç Burcu 2013 Yorumu
  Yılın ilk üç haftasında Jüpiter dokuzuncu eviniz Balık burcundaki zamanını tamamlarken bazı Yengeçler için seyahat görünüyor. İşle ilgili bir seyahat de olabilir ve sizi bir terliye ya da yeni bir işe götürebilecek bir konferans ya da eğitimde yeteneklerinizi sergileme şansı elde edebilirsiniz

  Jüpiter’in onuncu eviniz Koç burcuna girdiği 20 Ocak 2013 tarihinden itibaren kariyer aktivitelerinizi hızlandırmak isteyeceksiniz çünkü bu geçişi sağlamak için sadece beş ayınız olacak. Yüksek hedefler belirleyin! Bu şanslı gezegen sorumluluklarınızı artıran ve mevkiinizin yükselmesine neden olan harika bir iş teklifi veya terfi getirebilir» Ancak heyecanınızı biraz dizginleyin ve ağır iş yükünüzle baş edebileceğinizden fazlasını almadığınızdan emin olun.


  Bu dönemde arkadaşlarınız size şans getirebilir. Bu aynı zamanda çevre edinmek için en iyi geçişlerden biridir ve siz doğru insanlarla tanışabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla tanıştığınız biri bir ömürlük arkadaşınız olabilir ve benzer yapıda insanların bulunduğu bir kulübe veya organizasyona katılmak size avantaj sağlayabilir. Bu geçiş aynı zamanda iş yerinizde popüler bir takım lideri olmanızı da sağlayabilir.

  Satürn dördüncü eviniz Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürüyor ve bu yıl yaşamınızda ev ve aileyle ilgili konuları odak noktanıza taşıyor. Aile sorumluluklarınız zamanınızın büyük bir kısmını alacak ve siz yaşça büyük bir akrabanızla ilgilenmek veya onun işlerini üstlenmek zorunda kalabilirsiniz.

  Yer değiştirmeniz mümkün ama bir mülk alımını bir sonraki yıla ertelemeniz mantıklı görünüyor. Ancak Satürn kendi başına yapabileceğiniz projeler için uygun bir zemin hazırlıyor tabii bu projeler için borç altına girmediğiniz sürece. Kiralık bir yer arıyorsanız belgeleri dikkatlice okuyun ek ücretlere kira artışlarına hasar ve tamir poliçelerine ve diğer tüm finansal ayrıntılara dikkat edin. Kendinizi kiracı sigortasıyla koruyun ve bir sözleşmenin altına imza atmadan önce değişmesi gereken yerleri not edip kiralayacağınız alanı dikkatle inceleyin»

  Satürn aile bireyleriyle geçmişte yaşadığınız sorunları ve çocukluğunuzdan kalan sizi bir şekilde engelleyen konuları çözüme ulaştırmak için bir fırsat sunuyor. Bu süreci başlatmak sizin elinizde. Ve biraz çaba gerektirse de elinizden geleni yaptığınız takdirde başarılı olabilirsiniz. Güçlü bağlarınız daha da güçlenecek ve siz bu insanlara güveneceksiniz»

  Aklınızda soy ağacınızı araştırmak gibi bir şey varsa bu geçiş bu düşüncenizi gerçekleştirmek için uygundur. Bu süreçte bir arkadaş ya da tanıdığınızın aslında uzak bir akrabanız olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca aile resimlerinizi organize edebilir (nihayet!) ve onları gelecek nesiller için saklayabilirsiniz.

  Uranüs 11 Mart’ta Koç burcuna son bir geçiş yapıyor ve o tarihten önce Balık burcundaki yedi yıllık ziyaretini tamamlıyor.Uranüs dokuzuncu eviniz Balık burcundayken başlamış olduğunuz herhangi bir eğitim girişimini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu geçiş altında aktif olan seyahat arzunuzu tatmin etmek için son bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Süregelen yasal sorunlar da bu dönemde çözüme kavuşacak.

  Uranüs kariyer ve statüden sorumlu onuncu eviniz Koç burcunu aydınlatırken siz farklı bir maceraya atılın. Söz konusu Uranüs olduğunda değişim şarttır ve genelde bu değişim beklenmedik bir zamanda gerçekleşir. Ancak bu gezegen fırsatları da tetikler. Tüm bunları geçen yaz? Uranüs Koç burcuna kısa bir ziyarette bulunduğunda yaşamış veya iş arkadaşlarınızın bu süreçten geçtiğini görmüş olabilirsiniz. Bu yıl koşullar çok daha yapıcı ama Uranüs yine Uranüs değişim gezegenidir. Gelecek yıllarda kariyerinizin değiştiğini görebilirsiniz. Siz dış dünyaya açılırken bu da heyecan verici bir süreç olacak. Ayrıca küçük ölçekli bile olsa aniden üne kavuşmanız söz konusu. O yüzden bu geçiş sırasında elinizden gelenin en iyisini yapın ve kariyerinizin bir şekilde değişeceğini bilerek kariyer planlamalarınızı tamamlayın.

  Şimdi Kova burcunda olan ve gelecek yılın başlarına kadar aynı burçta kalacak olan Neptün 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcuna kısa bir ziyarette bulunuyor. Neptün’ün 1995 yılında başlayan Kova burcu ziyareti sırasında etkisini ortak kaynaklarda hissettiniz; aile fonları miras kredi ipotek hesapları ve sigorta. Her ne kadar Neptün genelde ihtiyacınız olan şeyi ihtiyacınız olduğu anda sağlasa da parasal konularda bazı karışıklıklar olabilir. Sigorta şirketinizi değiştirmeden ya da bir kredi sözleşmesini imzalamadan önce tüm belgeleri dikkatle okuyun ve kendi araştırmanızı yapın.

  Neptün’ün dokuzuncu eviniz Balık burcundaki ziyaretini 2025 yılına kadar bu burçta olacağı süre içinde neler yaşayabileceğinize dair bir ön izlenim olarak görün. Spiritüellik ve inanç konularının yanında Neptün burada başka kültürlere olan ilginizi tetikleyecek ve seyahatle araştırmalarla onları öğrenmenizi sağlayacak. Hatta bîr noktada yabancı bir dil öğrenmek ya da başka bir ülkede yaşayan aile bireylerinizle bağlantıya geçmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda Uranüs’ün Balık burcunda olduğu sürede başlayan bilgi arayışınızı devam ettireceksiniz.

  Şimdi Oğlak burcunda ikinci yılını geçiren Plüton ilişkileri temsil eden yedinci evinize doğru ilerlemeyi sürdürüyor. Bu güçlü dönüşüm gezegeni dokunduğu şeyi etkilemeden gitmez. Gezegenler arasında Plüton’un rolü ve amacı budur. Gelecek on üç yıl içinde en azından bir yakın ilişkinizin büyük olasılıkla birden fazla büyük bir değişim geçireceğinden emin olun. Bu sizin ve karşı tarafın ihtiyaçlarına bağlı olarak olumlu da olabilir olumsuz da. İlişkilere dair bakış açınızın ve başka insanlarla etkileşim kurma biçiminizin değişeceği ve son derece olumlu bir yolda ilerleyeceği kesindin
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aslan Burcu 2013 Yorumu
  Balık burcunda geçen yaklaşık bir yılın ardından Jüpiter kısa sürede harekete geçecek O yüzden Jüpiter banka hesabınızda etkili olabileceği sekizinci evinizdeyken yılın bu ilk üç haftasını iyi değerlendirin. Siz veya eşiniz almanız gereken bir parayla ilgili haber duyabilir ya da iş yerinde zam alabilirsiniz. Ancak yatırımları şansa bırakmayın çünkü Jüpiter vaat ettiklerinin bir kısmını yerine getirmemesiyle meşhurdun Önce biriktirin sonra elinizde nakit para varken harcayın.


  18 Ocak ve 3 Haziran tarihleri arasında Jüpiter dokuzuncu eviniz Koç burcunda olacak. Şubat veya Mart ayında özel veya profesyonel sebeplerden ötürü seyahate çıkmanız gerekebilir» Akrabalarla baş etmek zor olacaktır ve işle ilgili konulara ustalıkla yaklaşmanız gerekecek çünkü direnişle karşılaşmanız olası. Fikir ve görüşlerinizi kabul ettirmeye çalışmak bir başkasını ikna olmaya zorlamak akıllıca değildir. O yüzden heyecanınızı koruyun ve başkalarına karşı duyarlı davranın İstediğinizi elde edeceksiniz.

  Jüpiter 4 Haziran’da onuncu kariyer ve statü eviniz Boğa burcundaki bir yıllık ziyaretine başlarken siz ilgi odağı olacaksınız. Bu etki sadece her on iki yılda bir oluşur o yüzden en iyi şekilde değerlendirin. Favori olan birkaç kişi arasında olacağınızdan bir terfi veya yeni bir pozisyonla kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz insanlar size ve uzmanlığınıza ihtiyaç duyacaklar. Haziran ayında yaptığınız girişimlerin sonucunu bu yaz veya sonbaharda alabilirsiniz. Ancak tek motivasyonunuzun para olmamasına dikkat edin.

  Satürn öğrenme kısa geziler ve iletişimi temsil eden üçüncü eviniz Terazi burcundaki iki buçuk yıllık geçişini sürdürüyor. Bunların tamamı bu yıl bir noktaya kadar aktif olacak. Mart ve Ağustos aylarında bir aile bireyi eş veya komşunuzla bir gerginlik yaşayacak ama tam olarak nedenini anlayamayacaksınız. Ancak çözümlenmesi gereken konulardan bazıları önyargılar varsayımlar ve yanlış anlamalar olabilir.

  Burada Satürn’ün etkisiyle yeni bir taşıt almanız gerekebilir. Mart sonu ve Nisan başında seyahatlerde gecikmeler olabilir. Bu
  dönemde mekanik sorunlar da artış gösteriyor Jüpiter Balık burcundaki ziyaretini tamamlarken bunu aklınızda bulundurun ve bu beklenmedik masraflar için para biriktirin.

  Bu geçiş insanlarla konuşarak basın raporlarını inceleyerek veya iş becerilerinizi geliştirmek için kısa süreli bir ders alarak sizi öğrenmeye teşvik ediyor Bu yıl sosyal medya sitelerine de ilgi duyacaksınız Bu çevre geliştirmek için değerli bir atılım olsa da gönderdiğiniz bilgiler konusunda dikkatli olun. Kuralın dışında herhangi bir şey sizin işinizi de etkileyebilir

  Uranüs Koç burcuna geçtikten sonra okula dönme düşüncelerine kapılabilirsiniz. Şu anda bunda başarılı olursunuz ama zamanınızı değerlendirin ve bir programa atlamak yerine önce detaylı araştırın. Bu şekilde siz ve kariyeriniz için faydalı olacak bölümü seçebilirsiniz. Internet üzerinden alman kursları araştırın. Siz de bir okul veya eğitim merkezinde ders vererek bilgilerinizi paylaşmayı düşünebilirsiniz. Ancak resmî eğitim tek seçenek değildir. Aynı hedefi okuyarak veya seyahat ederek gerçekleştirebilir dün yaya ve diğer kültürlere dair bilgilerinizi artırabilirsiniz.

  Neptün 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcunu ziyaret ediyor. Bu tarihlerden önce ve sonra mistik gezegen ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Kova burcunda olacak. Bn evdey ken Neptün romantizm aşılayabilir ama bunun aksi ele olabilir ve yakın hissettiğiniz biriyle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilecek. Büyük olasılıkla Neptün 1995 yılında Kova burcuna girdilinden beri her ikisini de yaşadınız. Bu yıl da değişen bir şey olmayacak. Aynı zamanda her duyduğunuza inanmayın. Çünkü herkes sizin iyiliğinizi düşünmüyor olabilir. Ama sonuçta Neptün tanısınız herkesi etkileme becerinizi güçlendirmeyi sürdürüyor. Neptün ün Balık burcunda geçirdiği zaman bu gezegenin sekizinci evinizde on yedi yıllık geçişi boyunca yaşayacaklarının bir ön izlemesi. Bu alanda zaman zaman finansal konuları üst eden Uranüs’ün aksine Neptün ceplerinizi altınla da doldu rabilir kayıplara da yol açabilir. Her ikisi de yaşanacak . bütçeleme ve karar alma konularında dikkatli olursanız olumlu olasılıkları artırabilirsiniz. Cömert doğanız bu ilkbahar veya kış aylarında bir arkadaşınızın yüklü bir borca ihtiyacı olmasıyla us te tabi tutulacak.

  Plüton günlük işler ve genel iyiliği temsil eden alımcı evim Oğlak burcundaki geçişini sürdürüyor. Zaman zamanını iş yaşamı nız yoğun olacak. İş yükünüz artacak ve bazı insanlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu genel olarak çoğu zaman harika bir etkisi yaratacak ama Plüton’un Güneşinizle temas kurmaya dikkat edin. Ne olursa olsun iş yerinizde olup bitenlerin sözlerinizin ne yapıp ne konuştuklarının arkasında olmalısınız. o zaman ufukta bir çatışma gördüğünüzde kendinini önceden hazırlayabilirsiniz.
  Karanlıkta leptopun klavyesine bakmak için ekranın ışığını kullananlar varZiyaretçilere, Gizli İçerik! Ziyaretçilere, Gizli İçerik! biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş