Merhaba haftaya Yeni Ay’ın pozitif enerjisiyle başlıyoruz yeniliklere açık bir ruh hali içinde olacağız. Yeni kararlar alabilir ve bu hafta bu kararları uygulamaya geçebiliriz. Yeni bir işe ya da ilişkiye başlamak için de karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Renkli ve güzel sürprizlerle dolu bir hafta yaşamanızı diliyorum.

17 Eylül Pazartesi & 18 Eylül Salı; Ay Terazi burcunda seyrine devam edecek ve ikili ilişkiler çok önemli olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve keyifli sohbetlerde bulunmak için uygun günlerdeyiz ama yine de konuşmalar sırasında oluşabilecek yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalı ve tartışmalardan kaçınmalıyız. Burcu ya da yükseleni Terazi İkizler ve Kova olanlar kendilerini daha iyi hissedebilir ve yeniliklere daha açık olabilirler. Ay Terazi burcundayken dış görüntümüze daha fazla önem veririz beğenilmek en büyük arzumuz olabilir. Güzellikle ve sanatla ilgilenmek için harika günlerdeyiz imajımızı yenileyebilir ve oldukça ilgi çekebiliriz. Yazın bitmek üzere olduğu şu günlerde kış hazırlığına başlayabilir ve gardırobumuzu düzenleyebiliriz. Ay Terazi burcundayken daha zevkli olacağımız için kendimiz ya da evimiz için doğru seçimlerde bulunup oldukça yararlı olacak alışverişlerde bulunabiliriz. 17 Eylül Pazartesi günü itibariyle Merkür de Terazi burcunda hareket etmeye başlayacağı için düşüncelerimizde ağırlıklı olarak güzellik ve sanatla ilgili konular olabilir. 18 Eylül Salı saat 17:48 itibariyle Ay Akrep burcunda hareket etmeye başlayacağı için enerjimiz değişecek gizemli konularla ilgilenmeye başlayabiliriz ve daha tutkulu bir ruh hali içine girebiliriz.

Ay Terazi’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı lüks ve alışveriş tutkusu.
*Stres ve sinirlilik.
*Vücut hassas olur enfeksiyonlara dikkat.


Bu hafta Pazartesi ve Salı günleri hayatımıza “yeşil” ve “pembe” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Terazi’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

19 Eylül Çarşamba & 20 Eylül Perşembe; Ay Akrep burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Akrep Yengeç ve Balık olanlar kendilerini güçlü hissedebilirler. Ay Akrep burcundayken hislerimiz daha güçlü olabilir özellikle gördüğümüz rüyaları dikkate almamız gerekir. Ay Akrep’teyken oldukça tutkulu hırslı ve kıskanç olabiliriz. İlişkiler kıskançlık yüzünden sarsılabilir küçük bir sorun kolayca tartışmaya ve kavgaya dönüşebilir bu yüzden sakin kalmakta fayda olacaktır. 18 Eylül itibariyle Plüton gezegeninin Oğlak burcunda düzgün hareketine başlamasıyla birlikte hayatımızda bittiğini sandığımız ya da yarım kaldığını düşündüğünüz bir konu yeniden hareket kazanabilir ve köklü değişiklikler yaşayabiliriz. Sürpriz gelişmelere ani bitiş ya da başlangıçlara hazırlıklı olmamız gereken bir dönemdeyiz. 20 Eylül Perşembe saat 19:36 itibariyle Ay Yay burcunda hareket etmeye başlayacağı için akşam saatlerini çok daha pozitif geçirebilir ve güzel haberler alabiliriz.

Ay Akrep’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı kıskançlık ve hırs.
*Sinirlilik ve kavgacılık.
*Cinsel hayata aşırı düşkünlük.


Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri “yeşil” “mavi” ya da “turkuaz” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Akrep’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

21 Eylül Cuma; Ay Yay burcunda seyrine devam edecek burcu ya da yükseleni Yay Aslan ve Koç olanlar kendilerini çok iyi hissedebilirler. Genel anlamda herkesin üzerinde pozitif bir enerji olabilir yerinizde durmak istemeyebilirsiniz. Seyahate çıkmak yeni insanlarla tanışmak ya da yeni mekanları keşfetmek için çok güzel bir zamandayız. Konuşma isteğimiz artacağı için yalnız kalmamakta fayda var akraba ya da dostları ziyaret etmek ya da evde misafir ağırlamak için de uygun günlerdeyiz. Enerjimiz artacağı için her konuda çok hevesli olabilir yeni bir hobiye başlayabilir ve çok keyif alabiliriz.

Ay Yay’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Gevezelik.
*Sorumsuzluk.
*Sinirlilik ve kavgacılık.
*Aşırı spor ve bedeni yormak.


Bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri “mavi” rengini hayatımıza bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Yay’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

HAFTANIN EN ŞANSLI BURÇLARI

Akrep

Balık

İkizler

Kova

Terazi

Yengeç