Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Rezzan Kiraz 2012 Ekim Burç Yorumları

  2012 Ekim Ayı’nda Koç Burcu


  11 Ekim’ de Koç burcundaki Dolunay kişisel büyüme için bir fırsat sunuyor ve geçen aylardaki etkiye bağlı olarak ilişkiler önem kazanıyor. Kendinize dair daha güçlü bir anlayış geliştirmek başkalarıyla nasıl etkileşim kuracağınızı çıkar ve arzularınızı nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenmek için fırsatları değerlendirin. Bu size yakın olan biriyle bağları güçlendirmenize yardımcı olur.

  Ay sonunda Jüpiter’in Boğa Plüton’un Oğlak burcuna girmesiyle şansınız yükseliyor. Kariyerinizde büyük bir başarıya ve para kazanma fırsatlarına açık olacaksınız. En azından bu şansı patronlarınız üzerindeki etkinizi artırmak için kullanın. Liderlik becerilerinizi sergileyin. Düşüncelerinizi açıkça ifade edin ve yaratıcı ancak elverişli fikir ve çözümlerinizi paylaşın.

  Ekim ayının başında Güneş Merkür ve Venüs’ün yedinci eviniz Terazi burcunu ziyaret etmesiyle başka insanlarla olan iletişiminiz güçleniyor. Arkadaşlıklar ve kariyer bağlantıları önem kazanıyor ve siz size ilham verecek insanlarla iletişim kuracaksınız. Başkaları size tavsiyelerde bulunduğunda dikkatle dinleyin.
  Duyduklarınız hoşunuza gitmeyebilir ama bu tavsiyeleri almak sizin yararınıza olacaktır.

  26 Ekim’de Yeni Ayın sekizinci eviniz Akrep burcuna girmesiyle para konusu önem kazanıyor. 9 Ekim’de Venüs’ün Akrep burcuna girmesi ve 13′ünde Merkür ile buluşması sonucunda kazanç sağlamanız mümkün. Ay ortasında zaman ayırırsanız pazarlık ederek büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Ama ay sonunda mekân kararlarını başkalarına bırakırsanız sosyal aktiviteler bütçenizi sarsabilir.


  2012 Ekim Ayı’ nda Boğa Burcu


  Mars dördüncü eviniz Aslan burcunda ilerliyor ve evle ilgili projelere başlamak ya da başladığınız projeleri tamamlamak için ihtiyacınız olan motivasyonu sağlıyor. Ancak aşırı iyimser olmaktan kaçının çünkü gerçekçi olarak başarabileceğinizden daha fazlasını üstlenmeniz mümkündür. Ve bu da ay sonunda aile ilişkilerinizde sorunlara yol açabilir. Eşinizin ya da en yakın arkadaşınızın tavsiyelerine kulak verin.

  Bir molayı hak ediyorsunuz ve evren de sizinle aynı fikirde. 12 Ekim haftasında Dolunay on ikinci eviniz Boğa burcundayken birkaç gün izin alın. Evde tembellik yapın güzel yemekler yiyin masaj yaptırın veya bir akşamüzerini güzellik merkezinde geçirin. Yeterince uyuyamadığmız zamanların acısını çıkartın. Ayrıca yalnız kalmak yaşadığınız olaylar üzerinde düşünüp onları belirli bir bakış açınıza oturmanıza yardımcı olacaktır.

  Venüs’ün 9 Ekim’den itibaren yedinci eviniz Akrep burcuna ilerlemesi ve 13′ünde Merkür’ün de gelişiyle bazı insanlarla uyumlu olacakbazılarıyla tamamen ters düşeceksiniz 26 Ekim’de Akrep burcundaki Yeni Ay zorlukları ortaya çıkaracak ancak onları çözmek veya görmezden gelmek size kalmış. Büyük olasılıkla en iyi seçenek ilkidir ama bunun için zihninizi yeni fikirlere açarken inatçı ve kararlı davranmanız gerekecek.

  Bazı zamanlarda iş yükünüz normalden fazla olacak ama siz şikâyet etmeyecek ve hedeflerinize doğru ciddi ilerleme kaydettiğinizi hissedeceksiniz. 7 veya 21 Ekim’de alacağınız bir iltifat 2012 yılında başarabileceklerinizin ilk göstergesi olabilir. Aynı tarihler mesaiden sonra iş arkadaşlarınızda keyifli zaman geçirmek için de idealdin


  2012 Ekim Ayı ‘nda İkizler Burcu


  Mars’ın üçüncü eviniz Aslan burcunda olması iki sebepten dolayı dikkatli olmanızı gerektiriyor. Birincisi insanlara karşı sabırsız olacaksınızözellikle de yorum ya da fikirlerinizi hemen kavrayamadıklarında. Bu yaklaşımı düşünün. Zihniniz ışık hızında çalıştığından her şeyi yeterince iyi anlatamamış olabilirsiniz. İkinci ise direksiyonun basma geçtiğinizde yavaş gidin. Trafik cezasına ihtiyacınız yok.


  Ayın bir bölümünde pek çok gezegen beşinci eviniz Terazi burcundaki Satürn’e katılıyor. Bu hobiler çocuklarınızla geçireceğiniz zaman spor aktiviteleri ve egzersizler yapmak için bir artıdır. Ayrıca uzun vadeli kazanımlar için en iyi tercihleri ve çocuklarınızın üniversite masraflarını göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı veya emeklilik hesabınızı inceleyin.

  12 Ekim’de Dolunay on birinci eviniz Koç burcundayken ihtiyacınız olan tek şey arkadaşlarınız. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için planlar yapın ve en yakın dostlarınıza ayrıca zaman ayırın. Şimdi yeni insanlarla tanışmanın daha kolay olduğunu fark edeceksiniz ve sohbetler kendiliğinden gelişecek. Hatta 12 Ekim civarında geçmişten biriyle tekrar iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu kişi eski bir sevgilinizse artık birlikte olmama sebeplerinizi tekrar hatırlayın.

  26 Ekim’de altıncı eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay iş yerinde hızı artırıyor. İyi haber ise Kasım ayının ilk yarısında yüksek performansınız için bir zam ya da üretkenliğiniz için bir ödül alabilecek olmanız. Ancak ihtiyacınız olan dönüşümü başlatmak zaman alabilir. O yüzden son dakikaya kadar beklemek yerine daha erken başlayın. Ay sonunda bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.


  2012 Ekim Ayı ‘nda Yengeç Burcu


  Bazı ufak tefek finansal sıkıntılar olsa da genel anlamda güzel bir ay geçireceksiniz. Zaten bu sıkıntıları da kolaylıkla kontrol edeceksiniz. Bütçenizi zorlayacak gezmeler ve harcamalardan kaçınmaya gayret edin. Pahalı olmayan restoranlar seçin ve ücretsiz veya düşük maliyetli aile aktiviteleri bulun.

  Gezegensel dizilim evle ilgili projelere hız veriyor. Hatta çok çalışarak planladığınız her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Neyse ki bir başladınız mı devamını getirecek ruh hâli içinde olacak ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. Aileden ve arkadaşlarınızdan yardım isteyin.

  Önce 9 Ekim’de Venüs’ün ardından 13′ünde Merkür’ün beşinci eviniz Akrep burcuna gelmesiyle sosyal yaşamınız canlanıyor. Ancak bu sadece başlangıç. 26′sında aynı burca gelen Yeni Ay bu etkiyi güçlendiriyor ve etkisini Kasım ayına uzatıyor. Ayrıca çiftler için romantizmle geçecek bir ay olacak. Bekârsanız arkadaşlarınızla zaman geçirirken harika biriyle tanışmanız mümkün. Çocuğunuz varsa Yeni Ay bir kutlama yapmak için sebep olacak.

  12 Ekim’de Dolunay onuncu eviniz Koç burcuna geliyor ve kariyeriniz üzerinde etkili oluyor. Her fırsatta kendinizi gösterin projeler üstlenin ve genel olarak yerinizi sağlama almak için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izliyor olacaklar ve onlardan biri sizi destekleyebilir. Şansınız varsa meslektaşlarınızla daha yakın ilişkiler kurabileceğiniz mesai sonrası aktiviteler düzenleyin.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  2012 Ekim Ayı ‘nda Aslan Burcu


  Bu ay pek çok gezegenin üçüncü eviniz Terazi burcundaki Satürn’le buluşması bir araba veya ev aletiyle ilgili mekanik sorunların yaşanması olasılığını artırıyor. Arabanızı düzenli olarak servise götürün ve bir sorun çıkabileceğini hissettiğinizde tamire götürmek için gecikmeyin. Bu uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eğer evdeki bir eşyada sorun varsa tamir ettirmeden önce yenisi almanın daha mantıklı olup olmayacağını düşünün.


  11 Ekimde Dolunayın dokuzuncu eviniz Koç burcunda olmasıyla seyahat ve öğrenmeye yönelik ilginiz artıyor. Ancak bilgiyi gecikmelerin yaşanabileceği seyahate tercih edin. Okumalar yapın interneti kullanın bir kitap kulübüne katılın ya da bir kursa gidin. îş becerilerinizi artıracak ve önünüze yeni fırsatlar çıkaracak bir kursa katılmayı düşünün.

  26 sında dördüncü eviniz Akrep burcundaki Yeni Ay ev ve aile yaşantınızı hareketlendiriyor. Gelecek iki hafta boyunca keyifli akşamlar geçirebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla olmak için de idealdir. Ekim ayının başlarında Venüs 9'unda daha sonra Merkür 13'ünde Akrep burcuna geliyor. Bu enerjiyi evde değerlendirin; dekoru değiştirebilir bir odayı yenileyebilir ya da evinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

  Bu ay pek çok gezegenin onuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter’le buluşması kariyer alanında şansı işaret edivor. Bir fırsat çîktığmda bir an önce harekete geçmeniz gerekecek ama sonra gelişmeleri beklerken sabırlı olmalısınız. Ancak bir istisna var. Duyduğunuz tüm haberlere rağmen evden yürütülecek işlere para yatırmayın Bir iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız 12 ve 13 Ekim’i tercih edin.  2012 Ekim Ayı’nda Başak Burcu

  Bu ay birkaç istisna dışında sorunsuz geçecek Ekim ayının başlarında geçen aylardan bu yana süregelen bazı finansal sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak en önemlisi her akşam bir saatinizi sakinleşip rahatlamaya ve zihninizi boşaltmaya ayırmanızda Aksi takdirde on ikinci eviniz Aslan burcundaki Mars sizi sabaha kadar uyutmayacak.

  Dokuzuncu eviniz Boğa burcundaki Jüpiter ay sonunda beşinci eviniz Oğlak burcundaki Plüton’la uyumlu bir ilişki kuruyor. Birkaç gün aileniz veya eşinizle uzaklaşıp keyifli zaman geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey de bu. Mümkünse günübirlik bir geziye gidin. Ortam değişimi sizi canlandıracak ve rahatlatacaktır.  2012 Ekim Ayı’nda Terazi Burcu


  Bu ay genel anlamda yaşam normale dönüyor sadece birkaç sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Sokağa çıktığınızda finans bilgilerinizi ve diğer değerli eşyalarınızı koruduğunuzdan emin olun ve arkadaşlarınızla organizasyonlarınızla ilişkilerinizde cömertliğinizi sınırlandırmaya çalışın; aşırıya kaçma eğiliminiz var. Elinizden geleni yapın ama önemli olanın kendi hayatınız olduğunu unutmayın.

  Güneş Merkür ve Venüs burcunuzdan geçerken tüm cazibe ve çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Venüs özellikle Kova burcundaki Neptün’le ilişki kurduğu 7 Ekim’de size maksimum çekim gücü veriyor. Zihninizi pozitif düşüncelerle doldurun ve her güne geleceğin parlak olduğunu bilerek iyimserlikle başlayın.

  Tüm ilişkileriniz özellikle de en yakın olanlar 12 Ekim’de Dolunayın yedinci eviniz Koç burcuna gelmesinden büyük fayda sağlıyor. Bu dönemde kendinizi bazı insanlardan uzak tutmaya karar verebilirsiniz. Bu insanlar artık sizin yaşamınızı tamamlamıyor olabilirler. Aynı zamanda geçmişten o dönemde sizin özgüveninizi hafife almış biriyle tekrar karşılaşmanız mümkün. Ancak bu insanı neden geçmişte bıraktığınızı hatırlayın ve yolunuza devam edin.

  26 Ekim’de Yeni Ayın ikinci eviniz Akrep burcuna gelmesi sayesinde bu ay veya gelecek ay banka hesabınızdaki rakamlarda artış olması mümkün. Talihli gezegensel dizilim de özellikle giyim ve ev eşyalarında indirimli ürünler bulma olasılığınızı artırıyor. Ancak dikkatli olmazsanız para harcarken sının hızla asabilirsiniz. Alışveriş yapıp güzel zaman geçirirken bütçenizi unutmayın.  2012 Ekim Ayı’nda Akrep Burcu


  Bu ay hayatınız hareketlenecek ancak abartıya kaçmama konusunda dikkatli olmalısınız. Güneş Merkür ve Venüs’ün ayın bir bölümünde on ikinci evinizde olmasıyla yine gribe yakalanma riskiniz yüksek olacak. O yüzden kendinize iyi davranın. Bol bol uyuyun ve bedeninizi sağlıklı besinlerle doldurun. Bir yerden fedakârlık etmeniz gerekecekse bırakın bu sosyal yaşamınız olsun. Çünkü iş yerindeki yoğun günler için enerjiye ihtiyacınız olacak.

  26′sında kutlama yapmaya hazır olun. Bu Yeni Ayın burcunuza geleceği tarihtir ve yeni Güneş yılınızın başlangıcını temsil eder. Yeni ayiletişimi temsil eden üçüncü eviniz Oğlak burcundaki Plüton ve ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Boğa burcundaki şanslı Jüpiter ile uyum içinde. Bu ay ve yılın geri kalan bölümünde yaşamınızın odak noktası insanlar olacak. Siz de iletişim halkasının merkezinde olacaksınız.

  9 Ekim’de Venüs ardından 13 Ekim’de Merkür burcunuza geliyor. Bu ikili etki ilişkiler için bir diğer artıdır ve siz insanları neredeyse sihirli bir şekilde yörüngenize çekiyor olacaksınız. Ayrıca sıra dışı bir şekilde konuşkan olacaksınız ve kendinizi her türlü şanslı insanlarla tanışabilirsiniz. Bu tarihler arkadaş ve meslektaşlarınızla sosyal ortamlara girmek için idealdir.

  İlişkideki çiftler ve ruh eşi arayan bekarlar 10 Kasım’da Dolunayın yedinci eviniz Boğa burcuna girmesiyle gülümseyecek pek çok sebep bulabilirler. Uzun süredir ilişkide olan çiftler birlikteliklerinin keyfini çıkarırken ciddi bir ilişkisi olanlar için nişan söz konusu olabilir. Dolunay aynı zamanda sizi iş ve sosyal yaşamınızda karşılaştığınız insanlarla uyum içinde olmaya teşvik edecek.

  25 Kasım’da Yeni Ayın (Güneş tutulması) Yay burcunda olması bir zam veya ikramiye olasılığını artırıyor. Ancak bu dönemde Merkür’ün geri çekilmesiyle bu süreç zaman alabilir hatta nakit parayı görmeniz Aralık ayını bulabilir. Bu geri çekilme dönemini bütçenizi gözden geçirmek ve yıl sonu gelmeden ilgilenmeniz gereken parasal konulan halletmek için kullanın. Ayrıca yılbaşı için hediye listenizi yapmaya başlayın.
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bu ay baya sıkıntılı geçecek demek.

  Teşekkürler.
  'AbartmaTozu-, Bunu Beğendi.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yay Burcu Eylül Ayı Yorumu 2012


  Bu ay herşeyin iyi olacağına inanıyorsunuz. Neyin iyi neyin kötü olacağından emin olmanız zordur. Geçen ay daha ziyade ciddi ilşkilere eğilimli olduğunuzdan bahsedilmişti. Bu ay eğer isterseniz ciddi bir ilişki geliştirebilirsiniz fakat aynı zamanda günlük maceralarda da şanslısınız. Karşı cins tarafından fazlasıyla beğenileceğiniz bir dönemdesiniz.

  Hani kalkıp mesela ünlü bir film yıldızını baştan çıkartmak gibi istekleriniz olmadığı sürece istediğiniz kimseyi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Süregelen ilişkileriniz var ve yeni bir macera yaşamak istemiyorsanız mevcut ilişkiniz son derece akıcı bir durum kazanabilir. Acele ve ciddi kararlar alabilirsiniz. Sonu bir evliliğe kadar gidebilir.

  Yay insanları hangi cinsiyetten olursalar olsunlar fakat özellikle kadınlar evli kimselerle duygusal ilişkiye girmekte en az sakınca gören burcun insanlarıdırlar böyle bir durumunuz varsa karışnızdaki kişi hayatını sizinle birleştirmeyi düşünebilir ama eğer evliyseniz ve evlilik dışı bir ilişkiniz varsa bu ay iki arada kalıp ikisine birden yetişmekte zorluk çekebilirsiniz fakat kötü bir durum yok. Yine siz siz olun evliliğinize sadık kalın.

  [
  COLOR="DarkRed"]Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu 2012


  Eylül 19′da Pluto retrodan çıkıyor isteyerek veya istemeyerek çoğu zamanınızı yalnız geçireceksiniz fakat yalnız kalmaktan korkup ve kaçınmaya çalışacaksınız. Eşinizin kronik bir hastalığı olabilir hatırlanması zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Uykunuz sorun olabilir. Eğer herhangi bir nedenden dolayı hukuki işleriniz varsa bunları bu aylarda halletmelisiniz.

  Bu süre içinde tasarladığınız fakat bir kalıba oturtamadığınız işleriniz varsa aynı tarih geçerli olmak üzere hayata geçirmelisiniz. Bu süre zarfında zihinsel faaliyetlerinizi hayata yansıtmanız sonucunda bir başarı daha kazanmış olacaksınız. İşlerinizi zamanında yapmalı bir başka güne erteleme durumuna girmemelisiniz. Çünkü ertelemeler sonucu biriken işler sizi diğer işlerinizi de zamanında yapamama durumuna düşürecekir.

  Ayrıca bu tarihten sonra başka insanlarla aynı fikirde gibi görünsenizde aslında onların sizin fikirlerinizi öğrenmelerini istemiyorsunuz. Belki de haklısınız fakat her şeyin açık ve net olmasını savunan bir insan gibi davranmıyorsunuz. Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.

  ASC ilişkisinde yine çevreye karşı huzursuzsunuz bir haksızlığa uğrayabilir ve yabancılaşabilirsiniz başkalarına kendi istelerinizi kabul ettirme eğilimindesiniz yönetme hırsınız yoğun bir şekilde ortaya çıkacak ve başarıyı zorlayacaksınız. Pluto-ASC ilişkisinde kaderle ilgili çok önemli ve çok güçlü bir etki yine önünüzde ve sizi bekliyor. Yaşamsal tartışmalardan kaçının kaza ve yaralanma tehlikesi yineleniyor bir ayrılma veya taşınma olayı yaşayacaksınız ve yasalarla çatışabilirsiniz.[/COLOR]

  Kova Burcu Eylül Ayı Yorumu 2012


  Bu ay genel olarak ilk yargılarınız doğru ve kesin fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden olacaktır. Kimsenin aklına gelmeyen orjinal ve kendini özgü değişik fikirler üreteceksiniz. Fakat yapabileceğinizden daha fazla iş üstlenmemelisiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Aksi takdirde meslektaşlarınızla ve eğer varsa iş arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalara girebilirsiniz.

  Evliyseniz eşinizle olan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil. Ama o yine de destek vermekten çekinmiyor. Çünkü o da yaşadığı çevreye karşı mahçup duruma düşmemeyi ve toplumda saygınlık kazanmayı istiyor. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Girişimlerinizi yılın son iki ayına bırakmak sizin için daha iyi olacaktır. Ay geçerken duygusal olarak çözümsel ve tarafsızsınız daha hoşgörülü olabilir nadiren huysuzlaşabilirsiniz. Krizleri yatıştırma yeteneğiniz çok iyi bundan yararlanın. Bazen biraz kıskanç olacaksınız.

  Duygusal olarak kolay yaralanacaksınız bazı kişilik değişimleri yaşayabilirsiniz. Modayla ilgilenecek ve bu konuyu araştırmak isteyeceksiniz. Duygularınız mantığınızı aşmamalı. Tezcanlısınız ruhsal konulara eğilim ve politika merakı dikkat çekebilir ve eğer aşıksanız maddi değerler aranıza girebilir.

  Duygularınızın esiri olacaksınız hayal gücünüz çok yaratıcı mantıksız korkularınız olabilir sezgileriniz size yakın çevrenin dışında güçlüdür. Tatminsizlik ve anlaşılamamakyüzünden arada bir yanlız kalmak isteyeceksiniz. Garip hobilere meraklanabilirsiniz. Manevi konularda bir karara varma güçlüğü çekeceksiniz ve bir rüya buna neden olacak. Esrarengiz bir idrak gücünüz var. Önemliyi önemsizden ayırabilme ve geliştirebilme yeteneğiniz dikkat çekecek. Duygusal şaşkınlıklardan kaçınmalısınız. Dört ay kadar riskli düşünceler üretmeyin paranoyalarınızı terbiye edin hayal kırıklığına uğrama ihtimali fazladır güçsüz ve zor durumda olanlardan yararlanma eğiliminden kaçının.


  Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu 2012


  Ayın sonuna doğru olaylar kontroldan çıkıyor. Ama önemli değil ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler kötü değil. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bununla beraber sağlık açısından daha sakin bir döneme girdiğinzi söylenebilir.

  İlişkilerinizde takındığınız olumlu tavırlar karşınızdakileri iyi anladığınız hissini verecektir. Eylem veya konuşmalarınızda çok açık ve anlaşılır olacak ve şartlandırmalara girmeyeceksiniz bazı alışkanlıklara karşı gelebilir bir yakınınızla daha çok beraber olmak isteyebilir bazen kavgacı olabilirsiniz çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlıklar yaşanabilir agresif davranışlar ve sabırsız çıkışlar gösterebilirsiniz.

  Bir de çok önemli olmayan bir kaza tehlikesi var öte yandan çevreden gelen uyarıları kişilik sorunu yapabilir ve insanların size eleştirdikleri fikrine kapılabilirsiniz. ASC ilişkisinde ise yeni tanışmalar yoğunlaşacak ve heyecanlı olaylar yaşayacaksınız sinirsel gerginlikler olabilir duygusal olarak incinebilirsiniz.

  Bu ay isteklerinizi ille de uygulamak isteyecek ve başkalarından destek bekleyeceksiniz ama bu kolay olmayacak çünkü kendinizi kandırma eğilimindesiniz sezgileriniz iyi ama bunlara karşın kinci ve hükmedici olacaksınız. Panik telaş ve ön yargılı davranışlar sorunların ana kaynağı olacaktır. Bu yüzden daha sakin ve önyargısız olmanız gerekecek ve gerekiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş