Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Burçlara Göre Erkek Ve Kadınlar

  Burçlara Göre Erkekler
  AKREP BURCU ERKEĞİ - (23 Ekim-21 Kasım)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Bekar Akrep erkeği sıcağı sever. Onu yazın sahilde veya havuz kenarında güneşlenirken kışın da sauna veya solaryumda bulursunuz.

  Sevdiği kadın tipi


  Cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla başedebilen bir kadın Akrep erkeği için idealdir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En güzel kırmızı elbisenizi giyin (Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok)!

  Gizli cinsel yönü

  Akrep erkeği hem niteliği hem niceliği sever ikinci raund için hazır olduğunu söylüyorsa ona inanın. Ateşli gecelere hazırlanın.

  İlişki özelliği

  Her isteğinizi yapmaya gayret eder. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Onu düş kırıklığına uğratırsanız sizi affetmesi için çok beklersiniz.  ASLAN BURCU ERKEĞİ - (22 Temmuz-22 Ağustos)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Nerede güneş ve eğlence varsa Aslan erkeği oradadır iyi zaman geçirebildiği her yerde bir Aslan bulabilirsiniz.

  Sevdiği kadın tipi

  Kendinden emin sosyal kadınları sever. Bir Aslan'la yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? En gözde partilere davetiye bulun ve birlikte gidin. Sonra da ikiniz için özel bir parti yapmanız hiç fena olmaz.

  Gizli cinsel yönü

  Hayatta hep "Ben" dese de yatak odasında partnerinin arzularına çok dikkat eder. Her şeyi kendisi için istiyor gibi görünse de sizi de çok düşünür.

  İlişki özelliği

  İlgili ve düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik maskesini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.


  BALIK BURCU ERKEĞİ - (18Şubat-19Mart)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Balık'lar yüzmeyi severler; onları dalgalarda sörf yaparken veya kışın bile havuzda yüzerken bulursanız şaşırmayın.

  Sevdiği kadın tipi


  Vahşi bir çocuğu andıran kadınları severler. Hayatın para biriktirmek için değil yaşamak için olduğunu düşünüyorsanız tam onun tipisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Her parmağınızı başka bir renge boyayın ve her renk için farklı bir cinsellik oyunu hazırlayın. Çok sıcak saatler geçirip çok eğleneceğiniz kesin.

  Gizli cinsel yönü

  Balık erkekleri yatakta lider kadınları severler. Cinsel hayatınızın iplerini kendi ellerinize almaktan çekinmeyin buna bayılacaktır.

  İlişki özelliği
  Romantik ve düşünceli Balık erkeği eve hep çiçeklerle gelir. Davranışlarınıza çok dikkat edin aksi takdirde kafası kolay karışabilir.
  BAŞAK BURCU ERKEĞİ - (23 Ağustos-21 Eylül)


  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Bu atletik erkeği sabah kumsalda koşarken veya spor salonlarında bulabilirsiniz.

  Sevdiği kadın tipi


  Klasik bir arkadaş olan düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir kadın hoşuna gider. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Birlikte su kayağı yapın. Suyu çok seven Başak erkeği etrafa sular saçmaya bayılır. Öğleden sonra da ona teklif edeceğiniz bir yüzme sefasına hayır demez!

  Gizli cinsel yönü


  İlk başta biraz çekingen davranır; ama sizinle belli bir zaman geçirdikten sonra vahşi yönünü gösterir. Siz de bu durumdan çok memnun olursunuz! İlişki özelliği Bazen çok şikayet eder bazen çok fazla eleştirir; ama asla ve asla ihanet etmez.
  BOĞA BURCU ERKEĞİ - (20 Nisan-19 Mayıs)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Boğa'lar pahalı restoranlar iyi şaraplar lüks otelleri severler. Bir Boğa'ya rastlamak istiyorsanız paranın bol harcandığı yerlere bakmalısınız.

  Sevdiği kadın tipi
  Boğa erkeği utangaç duygusal ve lüks yaşayan kızları sever. Onun için hoş bir sürpriz ne alabilir? Evde mum ışığında güzel bir akşam yemeği hazırlayın. Boğa'lar evcil erkeklerdir bu tür sürprizlere bayılırlar. Onlar için önemli olan kaliteli ortam ve özenle hazırlanmış yemeklerdir.

  Gizli cinsel yönü

  Boğa'lar yavaş aşkı severler. Onunla yatağa girdikten sonra uzun bir zaman geçirmeye hazır olun!

  İlişki özelliği


  Tatlı ve güzel Boğa'lar çeşitli sözler vermeyi severler. Sözlerinde durmadıkları zaman onları boynuzlarından tutmayı ihmal etmeyin!


  İKİZLER BURCU ERKEĞİ - (20 Mayıs-20 Haziran)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Eğlenceyi seven İkizler erkeğini arkadaş partilerinde bulabilirsiniz. Saatlerce bıkmadan usanmadan dans edebilir.

  Sevdiği kadın tipi


  Çekingen olmayan kadınları sever. İlla ki o söze başlasın diye beklemeyin sohbeti siz de başlatabilirsiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? İkizler erkeği akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. Herkesin vücutlarını kullandığı bu dönemde akıl yolunu seçen bir kadın çok hoş bir sürpriz olabilir.

  Gizli cinsel yönü

  İkizler erkeği usta sohbetlerden oluşan ön sevişmelere bayılır. Yatağa girmeden önce güzel bir yemek yiyin ve o sırada erotik sözler söyleyin.

  İlişki özelliği


  İkizlerin çift karakterli olduklarını bilirsiniz. Hem yatakta hem dışarda bu özelliklerini korurlar. Ayrıca yüzeyseldirler bu özelliklerine dikkat!


  KOÇ BURCU ERKEĞİ - (20 Mart-19 Nisan)

  Onu nerede bulabilirsiniz?


  Futbol sahasında arkadaşlarıyla oynarken veya açık hava yarışmalarına katılırken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayılır!

  Sevdiği kadın tipi


  Spor takılan maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar hayallerini süsler. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın.

  Gizli cinsel yönü

  Yatakta istemeyi bilen ve ipleri kendi elinde tutmak isteyen bir erkektir. Bırakın istesin pişman olmazsınız.

  İlişki özelliği


  Koçlar çok hızlı aşka başlar ama ateşlerini çabuk kaybederler ilgisini tutabilmek için sürekli yeni bir şeyler bulun.
  KOVA BURCU ERKEĞİ - (20Ocak-17Şubat)


  Onu nerede bulabilirsiniz?


  Akıllı Kova çok konuşkan bir tiptir. Onu en çok konferans salonlarında ve kitap satan mağazalarda bulabilirsiniz.

  Sevdiği kadın tipi

  Akıllı kadınları sever. Onun beğenisini kazanmak istiyorsanız her konuda sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani kültür şart. Onun için hoş bir sürpriz nasıl olabilir? Dürüstlük onun en çok önem verdiği özellikler arasındadır. Ondan ne istediğinizi açık açık söylemeniz ve dürüst olmanız hoş bir sürpriz için yeterlidir.

  Gizli cinsel yönü

  Kova'lar çevrenin ne dediğini pek önemsemezler. Herkesin gözünün önünde size yakınlık gösterirse hiç şaşırmayın.

  İlişki özelliği


  Kova'lar için duygular değil olaylar önemlidir. Bir hata yaparsanız sizi affetmeyecek kadar hain olabilir!


  OĞLAK BURCU ERKEĞİ - (21 Aralık-19 Ocak)

  Onu nerede bulabilirsiniz?

  Oğlak erkeği vaktini genelde yalnız geçiren bir tiptir. Onu jogging yaparken veya bir kafeteryada tek başına kahvesini yudumlarken bulabilirsiniz.

  Sevdiği kadın tipi


  Akıllı ciddi kadınları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız hayattan ne istediğiniz! ve onu nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yatağınıza ipek nevresimler takın mum İşığında romantik bir yemek hazırlayın.

  Gizli cinsel yönü


  Oğlak'lar biraz eski modadır. Onlar daha çok romantik aşkı severler. Kama Sutra'yı başkalarına saklayın!

  İlişki özelliği


  Suskun ve şüpheli Oğlak erkeğinin güvenini kazanmak zordur; ama onu kazandıktan sonra tam annenizin sizin için isteyebileceği erkeğe dönüşür.


  TERAZİ BURCU ERKEĞİ - (22 Eylül-22 Ekim )


  Onu nerede bulabilirsiniz?


  Mars onu çılgın yapmadığı sürece tembel Terazi erkeğini tembellik yaparken bulursunuz. Kafanızı kaldırın ve aşk bekleyen miskin kuşlara bir göz atın!

  Sevdiği kadın tipi
  Kolay elde edebileceği tipleri sever; çünkü çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir; Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Havuz kenarında dikilin ve yanınızdan geçerken onu suya atın. Peşinden siz de atladıktan sonra kurulandığınızda sizi seyretmesine izin verin.

  Gizli cinsel yönü


  Zevk vermeyi çok sever. En gizli fantezinizi ona anlatın ve hayata geçirmesini bekleyin.

  İlişki özelliği


  Eğlenceli ve etkileyici bir tiptir; ama o kadar diplomatiktir ki bazen gerçek düşüncelerini tahmin etmek çok zordur  YAY BURCU ERKEĞİ - (22 Kasım-20 Aralık)


  Onu nerede bulabilirsiniz?


  Parti ve kokteyllere mümkün olduğu kadar sık katılın. Mutlaka sosyal Yay erkeğine rastlarsınız.

  Sevdiği kadın tipi

  Yay erkeği eğlenceyi ve aşkı seven kadınları tercih eder. Günde 24 saat haftada 7 gün ilgi beklemeyen kadınlar ise tam onun tipidir. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Onun kadar iyi poker oynadığınızı gösterin. Bu onu gururlandıracaktır. Üstelik oyunun sonunda ikiniz de kazanacaksınız!

  Gizli cinsel yönü

  Sıra dışı aşk oyunlarını sever. Size bayılmasını istiyorsanız striptiz şovu yapmaya hazır olun. Başka çılgın fantezileriniz varsa daha da iyi!

  İlişki özelliği


  Sizinle eğlenmeye bayılır; ama sizin gibi eğlenceyi seven başka kadınların da olduğunu unutmayın. Dikkat edin: Prensinizin gözleri biraz dışarıda!  YENGEÇ BURCU ERKEĞİ - (21 Haziran-21 Temmuz)


  Onu nerede bulabilirsiniz?


  İçine kapanık Yengeç erkeğine bir parkta gazete okurken veya bir kütüphanede kitaplara bakarken rastlayabilirsiniz. Zekice bir iltifatla kabuğundan dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

  Sevdiği kadın tipi
  Bir Yengeç erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir? Yengeç'ler göz temasına çok büyük önem verirler. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu hiçbir şey söylemeden gözlerinizle isterseniz mest olacaktır.

  Gizli cinsel yönü


  Yengeç erkeği ön sevişmeyi çok sever. Onu mutlu etmek istiyorsanız öpücüklere boğun.

  İlişki özelliği


  Bazı zamanlar çok zor bir kişi olabilir. Ama gerçekten altın gibi bir kalbe sahiptir ve sizi bir prenses gibi yaşatır.
  Burçlara Göre Kadınlar

  AKREP BURCU KADINI


  Akrep kadını tutkuludur. Bir erkekten çok fazla şey beklemez. Hatalarıyla kusurlarıyla sevmeyi bilir. Katlanır görmezlikten gelir. Ama ihâneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadınıyla beraber olan erkek şanslıdır. Çünkü başka hiçbir kadın onu bu kadar sevemez. Şanssızdır. Çünkü onu aldatırsa ömür boyu sevilmeden yaşar.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?"  ASLAN BURCU KADINI

  Aslan kadını bir erkekten önce saygı bekler. O bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder. İltifatlaraysa bayılır özellikle başkalarının yanında olursa! O'nu çadırla seyahat etmeye veya mütevazı bir restauranta götürmeye çalışmayın. O her şeyin muhteşem olmasını ister. Başarıyı sever başarılı erkekleri de... Çekingen ve romantik erkeklerden hoşlanmaz. O'nun sevgisinden önce saygısını kazanırsanız size âşık olması uzun sürmez.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Şehrin en saygın ve güzel lokantasında bu akşam yer ayırttım. Bana eşlik eder misin?"
  BALIK BURCU KADINI
  Bu romantik hassas kadını hafife alırsanız; büyük bir yanılgıya düşmüş olursunuz. Çünkü; o hülyâlı bakışları yaşlı gözlerinin arkasında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını saklar. O'nu elde etmek için en kötü gününüzde yanına gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden geleni yapmaya başlar. Balık kadını için yardım etmek âşık olmak demektir. Yaptığınız hataları bağışlar kaprislerinize huysuzluklarına ses çıkartmaz; ama o'na kabalık ederseniz; yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekilip gider. Bu ayrılık sonrası ağlayıp üzüleceğini umarsanız yanılırsınız; çünkü hafızası çok güçlü değildir.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Lütfen bana yardım et!"  BAŞAK BURCU KADINI


  Başak kadını için her erkek çözülmesi gereken bir vakâdır. Bu yüzden kendinizi hemen ele vermemeniz gerekir. Sizi çözmesi ne kadar uzun zaman alırsa o kadar uzun süre beraber olursunuz. O'na boşuna kendinizi anlatmaya çalışmayın. O sizin hiç bilmediğiniz yönlerinizle uğraşır ve kısa sürede kendinizi psikolog sandalyesinde hissetmenize yol açar. Başak kadınıyla beraber olacak erkeklerin her şeyden önce zeki olmaları gerekir. 24 saat beraber olsanız da size mektup yazabilir. Bu oyuna katılıp mektuplarına cevap yazarsanız ömür boyu yazışacağınızdan kuşkunuz olmasın.

  Karşı koyamayacağı teklif: (Yazıp gönderirseniz daha etkili olur.) "Bir satranç partisine ne dersin?"  BOĞA BURCU KADINI

  Boğa kadını önce aşk ve sevgi ister. Sonraysa hiç kuskunuz olmasın "para" diyecektir. O yaşamın güzelliklerinden olabildiğince yararlanmak isteyen hayat dolu bir kadındır. Bunun için de er veya geç paranın gerekli olacağını bilir. Çalışkandır beraber olduğu erkeğin de çalışkan olmasını ister. O'nun için birlikte kazanılan servet birlikte tadılacak güzelliklerdir. Doğayı hayvanları çocukları ve bu zevkleri de onunla paylaşacak erkekleri çok sever.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Akşamki davetten önce bir kuyumcuya uğramaya ne dersin?"  İKİZLER BURCU KADINI


  Bu havâî kadını sürekli aynı kişiyle aynı çatı altında yaşarken görmek zordur. Bu yüzden kıskanç bir erkekle asla beraber olamaz. O'nun ufak tefek flörtlerine göz yumacak biriyle rahat eder. Bu onun için bir oyundur. Bu oyunu onunla paylaşacak erkeklere hemen ilgi duyar. Bunun yanı sıra kendisiyle uzun uzun konuşup tartışacak zeki ve kültürlü erkeklere de hayır demez. Çünkü bu zeki kadının sürekli beyin jimnastiği yapması gerekir. Rûhu her yaşta genç kaldığı için orta yaşlarında genç erkeklerle beraber olmayı sever. Ömür boyu seyahat ve flört edebilecek bir erkeğe hayır demez.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?"
  KOÇ BURCU KADINI

  Koç kadını bir erkekten korunmayı gözetilmeyi beklemez. O yaşamında kendi yolunda giden güçlü bir kadındır. Bu yolda ona eşlik edecek kendisi gibi güçlü bir arkadaş ister. O'na sunacağınız romantik bir akşam yemeği doğal güzellikler içinde dinlenme tesisinde tatil tekliflerine sıcak bakmaz. Birlikte izleyeceğiniz bir basket maçı veya Bungy-jumping gösterisineyse koşarak gelir. Şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinselliği tercih eder. Kendisi gibi aktif güçlü ve özgür erkekleri sever.Bir spor karsılaşmasında takımın as oyuncusuysanız ve o da izleyiciler arasındaysa mutlaka size âsık olacaktır.
  Karşı koyamayacağı teklif: "Paraşütle atlama kurslarına gidiyorum sen de gelir misin?"  KOVA BURCU KADINI


  Tutucu ve kıskanç mısınız? O zaman bu kadına yaklaşmayın. Zaten siz de onu uzaktan bile görseniz imkânsız olduğunu anlarsınız. Çünkü Kova kadını dış görünüşüyle bile tutucu insanları çileden çıkartabilir. Romantizm en son başvurmanız gereken silah olmalıdır. Romantik bir âşıktan çok macera sever bir arkadaşla beraber olmayı tercih eder. O'nu elde etmenin tek yolu arkadaşlığını kazanmaktır.

  Sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekir. Çünkü nerde ne zaman ne yapacağını kestiremezsiniz. Çok çabuk âşık olur ve çok çabuk bıkabilir. Bu kısa sürede dostluğunu kazanabilirseniz uzun süre sizinle beraber olur.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Ne zaman istersen beni ara."
  OĞLAK BURCU KADINI

  Oğlak kadınıyla beraber olmak için beklemeniz gerekir. Muhtemelen o da sizi uzun zamandır bekliyordur; ama bunu hemen belli etmez. Acele ederseniz kaçar. Sizi tanıması ve güven duyması için zamana ihtiyacı vardır. Gerçekçidir boş hayallere bel bağlamaz. Kısa süreli heyecanlar peşinde koşmak yerine uzun süreli sağlam ilişkileri tercih eder. Sorumluluk sahibi sevecen sıcak kanlı mizah anlayışı olan erkeklerden hoşlanır. Aniden alınan kararlardan son anda yapılan planlardan hoşlanmaz. Onu bir yere davet etmek istiyorsanız bunu en az bir hafta önceden yapmanız gerekir.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Bir yıl sonra evlenmeye ne dersin?"
  TERAZİ BURCU KADINI


  Terazi kadını uyumlu bir beraberlik ister. Beraber olacağı erkeğin karakteri aile yapısı eğitim düzeyi boyu kilosu kendine uygun olsun ister. Şâyet uzun boyluysa siz de orta boylu bu onun için problem teşkîl eder. Futbol maçı seyrederken bağırıp çağıran konuşurken sesini yükselten erkeklere tahammül edemez. Kendine uygun olduğunu düşündüğü erkekle hemen evlenmek isteyebilir. Çünkü onun için uyumlu beraberlik evlilik demektir. Sanatçı veya sanata ilgi duyan erkekleri sever. Sanatçı olmasanız bile ara sıra resim yapıp bir enstrüman çalıyorsanız size hayranlık duyar.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Benimle evlenir misin?"  YAY BURCU KADINI


  Ana diliniz doğduğunuz ülke farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yay kadınları yabancı erkekleri sever. Sporcuları da... Çünkü sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunu bilir. Bunalımların derin sorunların adamıysanız yanına yanaşmayın. Kıskanç erkeklere tahammül edemez. Çünkü sizinle beraberken başka bir erkek arkadaşıyla seyahate gider art niyet gözetmeksizin. Özgürlüğünü kısıtlayacak olursanız en son görüşmeniz telefonla uluslararası elvedâ görüşmesi olur. Sizden kaçabilmek için mümkün olan en uzak ülkeye gitmiştir.

  YENGEÇ BURCU KADINI

  Yengeç kadını bir erkekten; önce kendine sonra da çocuklarına baba olmasını bekler. Ailesine ve evine düşkündür. Bu konularda saygı ve anlayış bekler. Sevdiği erkeği evinde ağırlamaktan hoşlanır. İlle de bir restauranta gitmek için onu zorlamayın. İyi bir aşçıdır. Problemlerini kendi başına çözebilecek kadar güçlü olmasına karşın ona yol göstermenizden hoşlanır. İhmal edilmeye tahammülü yoktur. Aksi halde başka limanlara sığınabilir. Ufak tefek kaprislerine göz yumarsanız sizi daha çok sever.

  Karşı koyamayacağı teklif:
  "Bu aşsam evde kalıp nefis bir yemek yapalım mı?"

  Alıntıdır.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  BALIK BURCU KADINI
  Bu romantik hassas kadını hafife alırsanız; büyük bir yanılgıya düşmüş olursunuz. Çünkü; o hülyâlı bakışları yaşlı gözlerinin arkasında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını saklar. O'nu elde etmek için en kötü gününüzde yanına gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden geleni yapmaya başlar. Balık kadını için yardım etmek âşık olmak demektir. Yaptığınız hataları bağışlar kaprislerinize huysuzluklarına ses çıkartmaz; ama o'na kabalık ederseniz; yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekilip gider. Bu ayrılık sonrası ağlayıp üzüleceğini umarsanız yanılırsınız; çünkü hafızası çok güçlü değildir.

  Karşı koyamayacağı teklif: "Lütfen bana yardım et!"
  Gel de inan. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İnanmıyorum ama okumadan da edemiyorum ya.

  Sürmenaj, Bunu Beğendi.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Sürmenaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gel de inan. (:
  Böyle bir feminist insan için yazdıklarına bakın yahu düzmeceden başka birşey değil

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Doğa. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Böyle bir feminist insan için yazdıklarına bakın yahu düzmeceden başka birşey değil

  Katılıyorum. Ben burcumu hiç yansıtmıyorum. Odunun önde gideniyim. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş