Önemli gezegensel etkiler

Gezegenlerin enerjisel etkileri hayatlarımızda inanilmaz etkilidir. Gezegen Pluto enerjisel olarak eski dönemin son bulmasını yıkılmasını ve köklü değişimlerin başlayacağının göstergesidir. Pluto 1978 den sonra ilk kez oglak yörüngesine gırdı ve 2024 e kadar bu yörüngede kalacaktır.Bu sosyal politik ekonomik degisimlerin yogun olarak yaşanacağı bir dönemin başladığının göstergesidir. bireysel yaşamlarımızda da bu enerjinin degisim etkileri kaçınılmaz olacaktır.

Tohum ekme zamanı

Türkiye saati ile 7 Şubat 2008 17.55 de yarım günes tutulması ve yeni ay zamani olarak önemli bir gündür. Tohum ekme zamanidir.. Neler istiyorsaniz hayatinizda bu konulara konsantre olup isteklerinizi yazin ve 17.55 sonrasında meditasyon ve imgelemeye baslayarak tohumlarınızı ekin. Enerjisel olarak evrenin kapilarini açtığı bir andir ve isteklerinizi bu anda evrene ekmeniz icin en etken anlardan biridir.

Nefes Meditasyonu

Meditasyonda kullanacağınız imgelemelerinizde bilim kurgu filmlerinde gördügünüz isik renk olaylarini kullanabilirsiniz. Fosforlu parlak renkler hayal edebilirsiniz. Kendinize rahat bir köse bulun yüreğinize hitap eden huzur ve sakinlik yayan bir muzik secin. Omurganızın dik olabilecegi bir pozisyonda oturun.( omurganız ve omurganızdan yayilan sinir sistemi ağınız vucudunuza yayilan enerji agidir ).

Burnunuzdan derin nefes aldiginizda vucudunuza omurganız boyunca kozmozdan gelen bir enerjinin yayildigini imgeleyin. Adiginiz her nefesi bir enerji gibi dusunun ve omurganızdan tüm vucudunuza yayildigini düşünerek 5 e kadar sayip nefes alın tüm vucut hücrelerinizin isik haline dönüştüğünü imgeleyip 3 e kadar sayip nefesi içinizde tutun 5 kadar sayarak da vucudunuzdaki ve hayatinizdaki tüm negatifliklerin isik haline dönüşüp sizi terk ettigini imgeleyerek nefes verin. Bu nefes alip nefesi tutup ve nefesi verme tekrarını 10 kez yapin. Rakamları rahat oldugunuz sekilde degistirebilirsiniz bu sayılar şart degildir.

Her nefes alışta kalbinizden Pembe bir kristal enerjinin gittikçe büyüyüp tüm vucudunuzu sardigini dusunun. Işıldayan bir kristal haline dönüştüğünüzü imgeleyin. Sonrasında kendinizi Dünyanin merkezinde imgeleyin. Ve enerji haline gelen tüm bedeninizden tüm dünyaya isik saçıldığını ve tüm kozmozdan da vudunuza enerji aktığını dusunun...Sonunda dünyayı sizi sarmalayan bir enerji küresi haline dönüstürün.. Siz Dünyanin kristal pembe enerjisi saçan kalbi haline dönüsüyorsunuz ve kozmozda sizi besleyen bir enerji yumağı haline dönüsüyor.

Bu resmi yakaladığınıza kendinizi rahat birakin ve solumalarınızla bu resimde kalabildiğiniz kadar kalin. Dinlenin...

Bu sekilde sevgi enerjinizi tüm kozmoza yayılıyor ve tüm kozmozdan da hayatinizda yoluna girmesini istediklerinize dogru pozitif enerjilerin aktığını imgeleyin. Derin düşünme sirasinda sizi rahat bırakmayan düsüncelerinizi sakin akan bir ırmak gibi imgeleyerek kendi haline birakin. Aldırmayın karsi koymayın sadece ırmağı disaridan seyreden biri gibi dusunun. odaklanmanizi vucudunuzun enerji haline gelmesine ve her solumanızdaki kozmozla olan enerji alisverisinize yöneltin.

Meditasyonu bitirmeye karar verdiğinizde yavas nefes alarak bulundugunuz odaya geri donun....

Alıntıdır.