Aydinlik ve havai Ikizler ile karanlik ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabii ki ama bu hiç bir zaman klasik bir iliski olmayacaktir.

Önce farkliliklara bakalim daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere.

Akrep Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi kendisinden emin duyarli sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep'in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ''ya hep ya hiç''tir.


Siz açiksiniz Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir. Onun bir sikintisi oldugunu günlerce anlamayabilirsiniz bazen kendisi bile ne oldugunu anlamadan günlerce içi içini kemirebilir. Onu yavas yavas açmaya çalismalisiniz. Siz kelimeleri ustaca kullanarak açik tarafsiz ve net konusursunuz. Sabit nitelik olan Akrep sizin açikliginizi kolay adapte olmanizi ve esnekliginizi begenir. Ayni zamanda çok beceriklisinizdir zor durumda kaldiginiz zaman aklinizi kullanarak aninda çözüm bulabilirsiniz. Akrep ise kendisini yaniltmayan sezgi ve içgüdüleri ile hareket eder. Altinci hissi kuvvetlidir. Sizin basiniz belaya girmeden o beladan kurtulmaniza yardimci olur.

Akrep'in degisen ruh hallerine ve kiskançligina dayanabilirseniz yillarca sürecek keyifli bir beraberliginiz olacaktir. Yalniz ona sadik kalmalisiniz aldatilmaya hiç tahammülü yoktur. Siz hava elementisiniz Akrep ise su elementidir. Birarada çok mutlu olabilirsiniz.