inlerce yıllık Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] bilgilerinde Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]in Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] denilen ve Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] dünyasının izdüşümü sayılabilecek farklı bir Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]ta geçirilen süredir. İnsan burada tüm varoluşun düşünce gücüyle yaratılan farklı bir yaşam biçimini yaşar ve yaşananlar gerçektir. İnsanın uçması uçurumdan düşüp ölmemesi gibi. Daha da uygun bir tanımla astral dünya denen aynanın öteki yanıdır ve orada herşey aynanın arkasında olduğu gibi terstir.

Burada erkek orada kadın olabilirsiniz burada korkak ama orada kahraman bir savaşçı olabildiğiniz veya burada iktidarsız ama orada seksin He-Man´i olabildiğiniz gibi ya da bunların tersi gibi...

Eğer böyleyse ki böylesi bana daha anlamlı geliyor yaptıklarımız bir şekilde bir başka boyutta veya alacakaranlık kuşağında sebep ve sonuç oluşturuyorlar. Belki de; yaşamlarımızın ve davranışlarımızın hesabını kendi kendimize vermemiz ve de kaçtıklarımızla yok ettiklerimizin orada karşımıza çıkmaları evrensel düzenin en büyük vicdan anayasasıdır.

Huzurlu uyku ile kabus arasındaki fark da bu olsa gerek. İyi uykular ve aydınlık rüyalar...

Alıntıdır.