Astral seyahat için Monroe Tekniği

yıldızları seyretme sanatı


Monroe Tekniği

Not:
Yıldızlarla ilgili projeksiyonun birçok metodunu denedim ben bunu yapmak için en kolay yolun bu teknik olduğu keşfettim. . Monroe: bir haftada bu teknikleri öğretir Ben bu tekniğin diğerlerine üst olduğunu düşünüyorum. çünkü bu teknik birçok insanın yapamadığı gözünde canlandırmayı gerektirmez.

(Vücudu bırakmaktan anlaşılan : astral seyahat yapabilmek için tam bir rehber olan D. Scott Rogo deneyimsiz olduğu için baskı yüz Ya da değişik şekiller göreceği endişesi ve yoğun kırkunun astral seyahat yapılamamsının baş nedeni olarak açıklar. Birçok kişi astral seyehat sırasında ölebileceğinden geri gelemeyeceğinden veya bir şekilde onların projeksiyonunun sonucu olarak zarar göreceğinden korkar . Canterbury enstitüsü D. Scott Rogo ' nun gizli çalışmaları için ünlü 2000 insanın üzerinde bukonuda bir çok deney uygulama yaptı. Onların hiçbiri Monroe Tekniği tarafından herhangi bir yolda yaralanmadı ve şimdi üç yıl sonra hiçbiri herhangi bir yeni ortaya çıkan problemden şikayet etmedi.

Monroe'nin tekniklerine başlamalım adım adım.....

Birinci adım :
Vücudu gevşet.

Monroe'ye göre Gevşeöek ilk önkoşuldur. fiziksel ve zihinsel gevşemeyi kapsar. Monroe bu gevşeme hedefine ulaşmanın bir metodundan uzun uzun bahsedilmez. yatarak zatan kas gevşemesi sağlanır. Zihinsel rahatlama için ise derin nefes alma alıştırmalarıyla (1 içeri çek 2 nefes ver 3. içeri çek... 50 veya 100'e kadar) gevşeme sağlanır.

İkinci adım : Resmi sınırlayan uykuya gir.

Bu hipnotik durumu olarak bilinendir. Bir daha Monroe bunu yapmanın herhangi bir metodunu tavsiye etmez. Uykuya dalmak başka astral tekniklerinde önerilir. Ama uykuya dalan kişi astral yapmış olmaz yanlızca lasüd rüyası görmüş olur. Uykuya dalmamak için yattığınıda bir kolunuz havada asılı kalsın. Yani dik bir şekilde yukarı doğru kaldırın. Uykuya dalarsanız konuluz düşecek ve sizi uyandıracaktır. Aynı zamanda konuz uyuşacak ve yanlızca konuzu düşüneceksinniz. Astyralde düşünce önemlidir. Eğer karışık şeyler düşünürseniz. Olmaz. Oyuzden tek bişey düşüneceksiniz.

Üçüncü adım:
Bu durumu derinleştir.

Aklını açmaya başla. kapalı gözlerin boyunca senin görüş alanını gözle. Yani gözlerin kapalıda olsa ileri doğu bak ilerlemeye çalış karanlık içinde ışık Ya da başka bişey görürsn onu takip et. Daha bir süre için hiçbir şeye yapma. Basitçe önündeki siyahlıkta kapalı göz kapakların boyunca bak. Bir andan sonra sen hafif desenleri fark edebilirsin. Bunlar basitçe sinirsel boşaltmalardır. Onların hiçbir özel etkisi yok. Onları görmezlikten gel.

Bu halin hastral seyahat için ideal halindir. Düşüncelerin boşalır. Sanki şekerleme yapıyormuş gibi hal içinde olursun.

Dördüncü adım :
Titreşimin bir durumuna gir.

Bu tekniğin en önemli parçasıdır ve hem de en belirsiz olanı. Birçok projektör projeksiyonun başlangıcında bu titreşimleri not etti. Onlar yumuşak bir karıncalanma olarak geçirilebilir veya olduğu gibi elektrik vücut boyunca vuruluyor. Onların nedeni bir esrardır. O gerçekte fiziksel olanını bırakması için yıldızlarla ilgili vücut denemesi olabilir.
Vibrational durumuna girmek için takip eden talimatlar.

1. Senin derine dokunuyor olabilen bütün mücevherat veya diğer maddeleri çıkar.

2. Odayı karart bundan dolayı o hiçbir ışık senin göz kapakların boyunca görülemez ama bütünüyle hafif dışarı kapamaz.

3. Kuzey-güney bir eksen boyunca s yat senin başınla manyetik kuzeye doğru işaret et. Başınızı kuzey tarafa koyun.

4.
Bütün kıyafeti gevşet üstüne bişey örtme Ya da çok hafif kıyafetler giy.

5. gürültü olan bir ortamda asla yapmayın.

6. Gevşe

7. niyet et yıldızlara gitmeyi senin kendi iraden olduğu ve bunu çok istediğini 5 defa söyle

8. yarım-açık ağızla nefese devam et.

9.
sadece nefesine konsantire ol

10.anlına konsantire ol. 6 köşeli davut yıldınızı alnında hayal et. Bu 6 ayaktan birini kendin için seç ve oraya konsantire ol.

11. kendi vucutuna 90 derece bir paralel çizginin oluştuğunu düşün. O çüzgiden yukarı doğrı çık. Seni almaya gelecekler.

Sen bu titreşimlerin ne olduğunu bilmezsen bile onlarla teması başardığın zaman bileceksin

Beşinci adım :
Vibrational durumunu kontrol etmeyi öğren.

Bedenin titremeye üşümeye Ya da ısınmaya başlar. Beynin uyuşur. Sanki hareket etmeye başlarsın. Bunu aklınla kontrol etmeye çalış. Senin sardıklarını aldıklarını bil. Yolculuğa artık hazırsın demektir. Bu yolculuğa izin ver. Bu etkinin geçmesinden korkma. Ya da başka bişey olduğunu düşünme. Seni hazırlamaya geldiler sende onları hazır olarak bekleki. yolculuğun başlasın..

Altıncı adım : Kısmi bir ayrılıkla başla.

Anahtar düşüncelerindir. kontrol buradadır. Senin aklının sertçe vücudu bırakmanın fikrinde odakladığını iyice aklında tut. . Dolaşması için ona izin verme. Odanın duvarlarında kal. Bir yere gitme. Sakince bekle etrafı gözle. Sana bir dal bir ışık Ya da başka bir şey uzatılırsa o yöne doğru git. Beklediğin ışık gelmezse bir yere ayrılma vucutuna dönmeye hazır. Ve tekrar kendine gel. Yataktan hemen kalkma. Uzunmaya devam et. İlk denemlerini böyle yapki vucudun hazzırlansın.

Yedinci adım : Vücuttan kendini ayrı tut.

Monroe bunun için iki metoduğunu söyler.
Bir metot vücuttan dışarı kaldırmaktır. Bunu yapmak bu vibrational durumuna girmekten sonra çakmak ve sana uzatılanı almaktır.(ışıkğı). Bir çok şey aklına gelecek bunlara izin verme senin tek amacın yıldızlara ulaşmak. Işığı takip et ve yolculukğunu yap.

Başka bir metod "Dönüş metodu"dur veya "Aç" tekniğidir.. Senin vibrational durumunu başardığın zaman üzerinde yuvarlamayı dene spiral bir lerleme gibi fiziki bedenine sarılı kal kendi bedenin üerinde yuvarlanır gibi iyice sar kendini sonra yüzmeye başla yukarı doğru.

Alıntıdır.