Merhaba arkadaşlar görüyorum ki bir çoğunuz astral seyahati ya yapamıyor yada yapmak üzereyken çıkışı gerçekleştiremiyor.bunun için size tecrübelerim ışığında yardımcı olmaya çalışcam.

öncelikle içinizde 2 önemli duyguyu oturtabilirseniz bu işi başardınız demektir.
İnanç ve cesaret.iki altın kelime.hayatta her alanda başarı sağlayacağı gibi astral seyahatte de size baştan kazanç sağlayacaktır.

gece denerseniz başarabilirsinizbaşaranlar vardır fakat yeni başlayanlar için en uygunu sabahın ilk ışıklarında denemektir.
öncelikle rahat bir yere uzanın.gözlerinizi kapatın.ortam sessiz olsun.işin püf noktasına gelince? hiçbirşey düşünmeyeceksiniz. -yapıcam -birazdan neler olacak? gibi düşünceler dikkatinizin dağılmasına dolayısıyla başarısızlığa sebep olacaktır.zaten astral seyahat beyinde bitiyor siz değişik düşüncelerle doldurursanız başaramazsınız.

bedeniniz iyice uyuşacak nerdeyse felç olmuş gibi.2.püf nokta sabır pek çok kişi bırakır hemen olmadı çınlama gelmedi beyaz ekran gelmedi diye.halbuki bekledikleri topu topu 5 dk dır.bekleyeceksiniz.

eğer gözleriniz kapalı iken beyaz renkler gidip geliyor girdap şeklinde dalgalanıyor efekt gibi v.s oluyorsa %80 başardığınızın göstergesidir.işte tam bu noktada teknik kullanmamız gerekiyor.artık hangisi daha cazip gelirseip tekniğiters yatışboğulmakta iken denizin üstüne çıkma gibi.kısa bir süre sonra sanki ruhunuz çekiliyo hissini yakalıycaksınız.bu nokta çok çok önemli.eğer heycanlanmazbırakmazsanız bir anda kendinizi odanın içinde bulabilirsiniz.ilk başlarda 2-3 saniye 10 saniyeye kadar yapabilirsiniz.ilerlettikçe bu süre kat kat artar.

değişik teknik istiyorsanızda:kollarınızdan bacaklarınızdan gövdenizden sanki birileri sıkı sıkı tutuyor gibi düşünün.kalkmak istiyorsunuz kalkamıyorsunuz.sonra birden bıraktıklarını düşünün ve fırlama hissi yaşayın.

not:bakın eğer beyaz ekran efektlerikulakta sesler gelmeden teknikleri uygulamayın.teknik zaten çıkma işlemidir birnevi.

anahtar kelimeler
:inançcesaretdüşünceimajinasyon(hayal gücü)..

yazı tamamen bana aittir.tecrübelerimle denenmiştir.


Alıntıdır.