adım CANAN
26 yaşındayım 13 14 yaşlarındayken mahallemizde ömer adında bi çocuk vardı o benden 3 yaş büyüktü okullarımız yanyanaydı o lisede ben ortaokuldaydım! inanırmısınız hergün onu tenefüslerde ve mahallede camdan izliyordum çok hoşuma gidiyordu!

okuldayken okulun en güzel kızlarından biri olan gülşah diye bir arkadaşım vardı biraz gamsızkedersiz aklı bi karış havada ideal gelecek düşüncesi olmayan annemin deyimiyle hoppala bi kızdı! ilk 2 sene bişey paylaşmadım onunla 3. sınıftayken -bak işte o ömer dedim!

şöle bir baktı ve - ıyyy canan inanamıyorum sana bunumu seviyorsun böööğğ ay bu şey dört gözlü ve çırkın!

onun hakkında böyle düşünmeyeceğini çünkü yüzü kadar mükemmel bi karakteri olduğunu söyledim gerçektende öyleydi!

aradan 3 ders geçti bi arkadaşım bana - heyy canan senin kanka okulun ormanında maşallah dedi ve pislik olsun diye onu rahatsız etmeye gittim!
veee tahmin edersinizki nasıl iştir nasıl hızdır hala anlamıyorum ikisini öpüşürken yakaladım ve gülşah - bi dk ömer istersen bi nefes alayim dediği an şok üstüne şok oldum! nasıl olurdu yaa! düşünebiliyomusunuz deliye döndüm! ömere değil gülşaha çok kızmıştım çünkü ömer bilmiyordu!

küçük bi taşla rahatsız ettim ve kantine geldim! kola içiyordum ellerim titreyerek ve dişlerimi sıkarak okadar sinirliydimki bişey dese saldırcaktım! dudakları ve suratı kıpkırmızı bişekilde yanıma geldi ve -canan bana bu derste yardım edermisin dedi! o an elimdeki kolayı bi hışımla formasının üzerine döktüm en ufak bir kelime bile sarfetmedi! aradan yıllar geçti ömer askere gitti ve hala onunla beraberdi! annesinden duyduğuma göre ömer ona beklermisin gülşah beni demiş oda - seni beklicem demiş!

malum tahmin edersinizki o karakterde bi kızı ömer askerden geliyor ve gülşah evlenmiş 3 aylık hamile! buna çok üzüldü askerlikti bu psikolojiydi tatil için antalyaya gönderdiler! bunu yıllar sonra atlattı şimdi 29 yaşında hala bekar!

onu gördüğümde eskisi kadar olmasada depreşiyor duygularım biranda hislerim hala olduğunu düşünüyorum!

ONA HİÇBİR ZAMAN DİYEMEDİM ŞİMDİ DİYORUM
ÖMER SENİ ÇOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM