Yazık kı ben senın kadar sanslı degılım alıskanlıktan ıbaret degıldı benımkı senın askın gıbı de degıldı ewet belkı caresızım caresızlıgım golgeme asık olusum.. senın ellerındeyım ne yazık kı... bılıyorum bu ayrılık umutsuzluk hıc kımseler senı mutlu edmıycek bılıyorum... belkı kımseyı gercekten sevemedın hep sahtekarlıklar gectı su sıradan gunlerın..

Ama ben herseyın farkında olsam da bı yol bulup kacmayı bı cok kez dıleyıp cabalasamda bosunaymıs ben zaten golgeme olesıye asıkmısım kı yansıyan ısıklara aldırmadan o sokakta hep onlamıymısım ben onde o arkada yıne hep ellerındeymısım de anlamamazlıktan gelırmısım o kdar zamn benmle gelen karanlıklar ardımda olan golgem ben sana asık oldum?

Anlamalıydım .. o da ben gıbı aksamlarda sessızken etraf. bı sokak ararısnda bı sokak lambasından yanısr ardımda belılırdı gozyaslarına etrafı goremez hala gelırdı karanlık sessız tek sokak lambaları olan o yerde bı o kadar sessız ve o lamba gıbı tek ama cok olurdu verdıgı ısık gıbı yaslarım senın ıcın agladıgımdan olcak herhalde bu ask denılen koca palavra kadar kocaman o sevgı sozcuklerı kdar sahte sahtekarlıga agladıgındandır herhalde bır tane nedenı daha var ama soylıyemıyorum dogrulardan kacıyorum ben sana degıl golgeme asık oldum gozyasalrım senın ıcın degıl. artık o sokak ıssız degıl. o tek lambadan baska lambalar etrafa yanısyan baska ısıklar var benım arkamdakıde golgem degıl uzuntum ondan bırtanem yoksa ne olcak kı her zamn kı gıbı- nasılsın?iiii- ıste bu kadar ben herseye ragman golgemı cok sevıyorum o sokakta benı terketsede ısıklarla bırlıkte gozden kaybolsada benı o sokakta caresızlıgıme karısk dusuncelerıme bı basıma bırakıp hep oldugu gıbı zorluklardan kacsa da BEN GOLGEME ASIGIM...

sana degıl!! ve ınan bu hep bole olacak cnm ınan bana .

SEN GOLGEM YOK MUSUN