Belki gidiyorum ama bil ki istemeyerek. Gözyaşlarımı hissediyorum içimde bir yerdeler o nasıl bir yerdir tarifsiz bir acı veriyor ki ben bu acıyı sırf hak ettiğimi düşündüğümden yol bulup da süzülmelerine izin vermiyorum. An gelecek tutamayacağım düşecekler gözlerimi kırpmadan uzaklara bakarken öyle sıcak akacaklar ki biliyorum yakacak tenimi..

Belki demem karasızlıktan değil inan. Senden gidemem ki ben senden geçemem ki.. Yokluğunda içimde kalacağın odaların hazır şimdiden yapacakların planlandı. Arzular en arka odaya hayaller o odada kilitli bir sandığa yanındaki odaya sarf edilen sözler söylenirken dinlerken yaşanan hazlar oradaki çekmeceye çok isteyipte dokunamamanın acısı ve yaşanamayanlar en yakın odaya. Bu kadar yakın olmasının nedeni öyle bir yara ki bu öyle unutulmaz ki uzağa koymanın anlamı yok.

Anlayacağın yanıma senide alıyorum bu gidişte. Sana gelmek ya da senle gelmek yanlıştı ama neye göre kime göre yanlıştı onu sorma ben bile bilmiyorum.

Hak ettiğim yaraları kanatmaya gidiyorum. Bu sadece seni bensiz bırakmak ben senle yanmaya gidiyorum. Üç kuruşluk huzurumuzu huzursuzluğa boğmaya gidiyorum.

Kendime ve sana en büyük haksızlığı yapmaya gidiyorum.

Seninle olamayacağımı bilmenin kahrına doya doya kanaya kanaya ağlamaya gidiyorum.

Yazdığım satırlar ellerimi yakıyor talan oluyor her bildiğim viran inandıklarım.

Bil ki gidiyorum…

Sana faydası yok ama bir sen daha doğuyor ben kendimi sende öldürmeye gidiyorum…

O & ben
Barış
O şehirde yağan yağmur var ya o benim iliklerine kadar işleyebilmek için nasıl telaşla yağıyorum bak. Kasıp kavuran rüzgâr var ya o benim işte. Kokunun yeryüzünde sinmediği hiçbir şey kalmasın diye çabalıyorum.

Akşamları ise ılık ılık esiyorum ki dertlerin dağılsın ruhundan o ağacın altında oturup yaktığın sigaranın dumanıyla uzaklara taşıyayım üzüntülerini. Üşüme diye o arada yüzünü gösteren güneşte benim sen üşüme.. İçine hayat dolsun gözlerin gülsün diye doğuyorum üzerine.

O çok sevdiğin denizin dalgalarındayım sana gelmeye çalışan geceleri yakamozla dansım sırf yüreğinden geçenlere şahit olmak için.

İçine huzur doluyor ya zamanlı zamansız durmaksızın ettiğim dualarımdan.
Gün içinde işlerinde kolaylık sağlayanlar var ya onlar benim tanımadığım can dostlarım.

Kulakların çınlasa benden bil vakitsizce telefonun çalsa masana bir paket bıraksalar isimsiz aklına ben geleyim ne olur.

Benim yalnızlığımda her şeyinle sen varsın
Dileğim yalnızlığındaki ben olayım
O ben olayım
O&ben