şu an dans ediyorum yokluğunlayokluğunla donduğum küçük odamda. herhangi bir melodi seni yanımda hissedip ısınmama yetiyor ve sanki sen yanımdaymışsın gibi sanki küçük odamda benimle birlikteymişsin gibi birden ısınıveriyor içim..

yoksun yine.çoğu zaman olmadığın gibi.önümde seninle konusmak için açtığım pencere ve şu an sana yazmak isteyip de bi türlü yazmadığım hayallerimi anlatmak için açtığım bu sayfa var.söylemek istediğim o kadar çok şey olmasına rağmen tek kelime edemiyorum sana.çok güveniyorsun bana; benim kendime olan güvenim ve saygımı yitirmiş olmamı göremeyerek.bir çok insan zorlanır güvenmekte.hatta böyle insanların uydurmasıdır 'babana bile güvenme' saçmalığı.sen bana güveniyorsunkendine güveni olmayan birinebense sadece sana güvenebiliyorum.neden bilmiyorum bu çelişki.sen bana güvendikçe
kendime değilsana güveniyorum.sana deliler gibi aşık olan benim.

deliler gibi sevendeliler gibi birlikte olmak isteyenher hayaline seni katanher cümlesinde adını kullanan..ben sana bu kadar aşıkken bana neden güveniyorsunki? kabul ediyorumseni üzmeyi bir tek an bile aklımdan geçirmedim şu güne kadar.kendimi tüketme pahasına da olsa ben seni üzmeyi hiç istemiyorum.galiba sen de bunun farkında olduğun için bana bu kadar güveniyorsun.bilmiyorum.karmaşığım..

anlam veremiyorum sana delicesine aşık olmama rağmenseninle olmayı herşeyden cok istememe rağmen senin kayıtsızlığına kızamayışlarıma.suçu hep kendimde arayışlarıma.kendimde bir suçbir eksik göremeyişlerime rağmen seni bi kere bile suçlayamayışlarıma.daha önce sevdiğingözlerini kapatıp hayatını adadığın adamdan ne eksiğim var die düşünmekten alamıyorum kendimi.onun tek ve en önemli artısısenin için ilk olması oldu. ne sana benden daha cok aşıktıne seninle olmak için benden fazla çaba harcadıne de bunu benden fazla istedi.sadece saftın ona.bana karşı hiç olamadığın kadar.ve sırf bu yüzden seni nefret ettiğin o adamdan kıskanıyorum sürekli.o benden daha şanslıydı.gerçi yer yüzünde ben daa az şansı olan kimse yokbu hayatımın şüphe götürmez gerçeklerinden biri.ama o adamıo kişiliksizo bencilo vurdumduymaz insanı henüz tanımadan gizli mabedine aldınfedakarlıklar yapabildin;beni artık tamamen tanımana raamensana hissettiim ve her defasında dile getirdiğim gurur verici aşkımı gördüğün ve buna kendince yorumlar kattığın haldebenimle birlikte olmaktan korkuyorsun kacıyorsun ya da her ne yapıyorsan benimle olmayı kabul etmek dışında.can yakanyürek parçalayan şeydönüp dolaşıp tekrar benim olmayan şansım oluveriyor..

bilmiyorum hiçacaba günün birinde gerçekten isteyecek misin benimle birlikte olmayıbir olmayıhayatı paylaşmayı bütünüyle. bunu bilmeden yaşıyorum hissettiklerimi yokluğunla üşüdüğüm bu küçük odada.hayal ediyorum hep.yüzümde tebessümler hiç olmadığı kadar içtengözlerimdeki ışıksa hiç olmadığı kadar parlak senibirlikte olduğumuzu hayal ettiğim anlarda.ortaköy sahilinde sarmaş dolaş gezerken görüyorum şu an 'biz'i. yanımıza çiçek satmak için bir çingene yaklaşıyorüstündeyse hayatın bütün renklerini taşıyan o entarilerden var.ya da basma demeliyim galiba.kadın giysilerini pek bilmiyorum.yoksa eksiğim bu mu? yok canımbu kadar ucuz bir nedeni olamaz beni reddedişlerinin. kadın;sevindir bu güzel kızıAllah mutlluluğunuzu hiç bozmasın gibiiçimi okşayan cümlerle kanıma giriyor ve kendimi hayatımda ilk kez çiçek alırken görüyorum.çiçek almak bana çok uzak bi kavram olmasına rağmenkadının kurduğu cümleleri düşünüp bu huyumdan vazgeçiyorum.ben çiçek almadığımda seni mutlu edemeyeceğimAllah mutluluğumuzu daim etmeyecek gibi düşünüp korktuğum için yapıyorum sanki bunu.yoksa senin için herşeyi yaparım demeye mi getiriyorum.

o kısmını sana bırakıyorum hayalimin.sonra devam ediyoruz yürümeye sahil boyunca.bana seni ne kadar sevdiğimi soruyorsun. donup kalıyorum.bundan şüphe ettiğini düşünüyorum ilk anda sen o maksatla sormuş olmasan da.ama ben sana hissettiğim sevgiyi anlatacak doğru kelimelericümleleri bir araya getiremediğim için ister istemez 'nası yani' diosun içinden.bi an sana olan sevgimin azaldığını düşünüyorsun.bense bi an durupdüşünüyorum
sana hissettiim sevgiyiaşkı anlatabileceim dooru cümleyi.

'seni en az annemi sevdiim kadar seviyorum' diyorum.beni dünyaya getiren o kutsal insan kadar sevildiğini duyduğundaysa için içine sığmıyor ve boğazıma sarılıveriyorsun.bana sürekli beni sevdiğini ve beni hiçbir zaman bırakmayacağını sölüyorsun kulağıma. nutkum tutuluyoryutkunmakta zorlanıyorum..ve tam bu sıradakurdğuum hayalin hala sadece bi hayalden ibaret olduğunu farkettiğim için gerçekten yutkunmakta güçlük çekerken buluyorum kendimi. ağlıyorum..

yokluğunla dondurduğun bu küçük odadabeni sensiz yaşamaya mecbur eden şansıma kızıyorum ağlayarak.ve yine kalkıp dansediyorum yokluğunla...