Sadece bu sabah için içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümdegülümseyecegim. Sadece bu sabah için ne giymek istediginin seçimini sanabirakacagimgülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah çamasirlari yikamaktan vazgeçi seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip bulmacanin nasil çözüldügünü banaögretmeni izleyecegim.

Öglenden sonra telefonun fisini çekip bilgisayari kapatacagim ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracagim. Bu ögleden sonra dondurma arabasi için çigliklar attigindasana hiç kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim.

Bu ögleden sonra büyüdügünde ne olacagin hakkinda hiç canimi sikmayacagim yada seni ilgilendiren konularda ikinci bir düsünce üretmeyecegim. Bu ögleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin verecegim ve çalismayacagim.

Bu ögleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane çocuk menusu isteyecegiz kiiki oyuncak alabilesin. Bu gece seni kollarimda tutacagim ve nasil dogdugunu seni ne kadar çok sevdigimi anlatacagim. Bu gece küvette sulari siçratmana izin verecegim ve sana hiç kizmayacagim.

Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturupyildizlari saymana izin verecegim. Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini birkenara birakip parmaklarimi saçlarinda dolastirirken bana en büyük armagani verdigi için Tanriya sükredecegim. Kayip çocuklarini arayan anne ve babalari düsünecegim. Yatak odalari hastane odalarinda donuk bakislarla daha fazla içlerinde tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne-babalar düsünecegim.

Ve bu gece yanagina iyi geceler öpücügü için biraz daha uzun tutacagim kollarimda. Tanriya senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için yakaracagim.....