Gitme kal yanımda. Gidersen daha kötü olacak her şey biliyorsun. Bir ömür boyu birbirimizden nefret edeceğiz mesela. Geceleri üzüntüden uyuyamayacağız. Uykusuzluk beynimize işleyecek gözlerimizi ağrıtacak ama biz üzüntüden uyuyamayacağız.

Gitme kal yanımda. Bu kötü dünyada başıma gelen en iyi şey sensin unutma. Bana bakıp bir kere gülmen bile üzüntülerimi yok ediyor. Varlığınla hayatımı daha anlamlı kılıyorsun.

Gitme kal yanımda. Birbirimize sıkıca sarılıp uyuyalım. Hem dışarıda yağmur var gidersen ıslanırsın sırılsıklam olursun. Ellerin hala soğuk. İstersen nefesimle ellerini ısıtabilirim. Seni uyurken seyredebilmek ve her seferinde sana daha fazla aşık olmak istiyorum.

Gitme kal yanımda. Sen yanımda olmayınca bir yanımı hep eksik hissediyorum. Yanımda olmayınca duvarlara sayıklıyorum adını. Onlara seni ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum. Adının harflerini yazıyorum duvarlara tek tek. Bütün günüm seni özlemekle geçiyor.. Her sabah seni düşünerek uyanmak beni mutlu ediyor. Bundan daha güzel ne olabilir ki.