Senin bir hayatın vardı planların zamanların vardı. Benimse hiç bir şeyim yoktu senden başka. Senin hayatında senin planlarında senin zamanlarında yaşadım sessizce. Orada olduğumu unuttuğun zamanlar olduğunda bile kırılmadım sana. Sadece sevdim. Hep sevdim. Çok sevdim seni. Sessizce hayatını izlerken yaşadıklarınla yaşadığımı zannederken sadece sevdim seni. Başka bir şey de elimden gelmedi.

Kenar süsü oldum hayatında
Yani olmasam da olurdu.


Sen mutlu olduğunda benim de mutlu olmam gerektiğini düşündün ben de mutlu oldum. Hayallerimin ne kadar farklı olduğunu umursamadım. Hayallerimi umursamadım. Senin yanında olduğum sürece hiç bir şeyi umursamadım. Beklediklerim istediklerim düşündüklerim o kadar önemsizdi ki senin için; benim için de öyle oldu zamanla. Sadece yanında olmak sadece sana bakmak sadece sana dokunmak yetti. Ya da bana öyle geldi.
Sen mutsuz olduğunda ben çekildim kabuğuma. Seni rahatsız etmemek için. Seni daha da mutsuz etmemek için. Tek önemli olan senin mutluluğun olduğu için...

Rezil ettim kendimi
Dağıttım
İçtim
Düştüm


Hayatım ellerimden kayıp giderken ben senin hayatını süslemekle meşguldüm fark edemedim. Yaşamımın gerisinde kalan zamanlarımın en güzel zamanlarım olduğunu fark edemedim. Bir gün pişman olacağımı o zaman çok geç olacağını bilemedim vazgeçtiğim hayallerin bir daha asla gerçekleşemeyeceğini düşünemedim. Sadece sevdim seni. ÇOk sevdim. Başka türlüsü de elimden gelmedi.

Kenar süsü oldum hayatında. Hiç bir şeyin olamamaktansa.

İçimdeki notayı dinlediğim hiç bir şarkıcı tam basamadı...
Ruhum detone oldu...