Duygusaldım son zamanlar.. Beynimi kurcalayan şeyleri düşünmekten başka birşey yaptığım yoktu. Oysaki ne olduğunu bilmeden dipsiz kuyulara düşmüştüm sanki.. Birileri çelme takıyordu bana sürekli.. Bense kim olduğunu bilmeden saflığımın en doruğunda ayakta kalmak için mücadele vermeye hazırlanıyordum.

Biliyordum düşünmem gerekiyor bazı şeyleri.. Anlayamasamda karmaşık gelsede bilmem gerekiyor.. Kimdir ? Neydir ? Neyin nesidir ? Ama sen varsın ya...Varlığın bile nefes almama yetiyor...

Gözlerini görmek bile içimi huzur doldurmaya yetiyor. Tarif edilemez anlamlaştırılamaz bakışlar bunlar.. Beni oradaan orayaa götürüyor..

Cümlelerin yetiyor kafamı karıştırmaya.. Beni seviyorsun...En azından söylüyorsun artık.. Ama acaba ben artık seviyor muyum ki seni? Sevebilir miyim ki? Yapabilir miyiz ki sen-ben-ikimiz ??

Bak ne yaparsan yap kafamdaki soru işaretleri bitmiyor. Sevmiyorum desen başka sorular..Seviyorum desen daha başka sorunlar... Büyüdükçe büyüyor işte.. İstiyorum seni! Kaybetmek zoruma gidiyor! Ama yapabilir miyiz ki sen-ben-ikimiz ??

Artık yazılara da ara vermem gerekiyor. Sana dair birşeyler yazmak istemiyorum. Kendi çapımda kalemimi bırakıyorum. Kimsenin umrunda değilim biliyorum... Kağıtlar arkamdan ağlıyor. .

Ama bir yerde bitirmem gerekiyor. Kimse farketmeden sessiz sedasız çaresiz bir başıma .. Bırakıyorum işte şimdi!