Birkaç nota düşer yanaklarımdan kağıda. O eşsiz ezgisi başlar önce kemanda. Kulaklarım rahatlarezgi ilerledikçe bir fırça dokunur dudaklarıma.Sonra siyah bir ünlem (!) Birden bire bozuluverir ses. Cızz diye kalbim acırteller kopar.. Hayat kopar senin bittiğin yerde..

Mutluluk bahçemde oynayan mavi çocuk..
Senin elinde bir elmaşekerikaçırıverirsin yüreqimi. Bir kırmızı şekere aldanan mavi çocuğumbir sen.. Sen çocuğu alır gidersinben eksi yön olurum sen eksi yön itersin beni gelemem... Sonra yalnızlık başlar ayak uçlarımdaortada yüreqimi vururaklımda son bulur..


Ben koşa koşa ararım yüreqimi.. Her bir caddeni usanmadan tararım. Bakarımizlerimanlarım;gidemem.. Göremem seni.. Hissederimbelli edemem..
Her bir evinin kapısı çalarım varsın diye. Misafir oluveririm. İtiraz edemem. Birkaç sohbetbir iki cümle. Sokaklara dönerim sonra koşa koşa..


Ararımgörürüm;belli edemem...


Sonra son perdesi açılır oyunun. Habersizce arkadan bir fon müzik. Öylece bakakalırım orta yerde.Her geçenden bir tokather geçenden bir darbe.. itiraz'ım gözyaşlarımla örtülür. Müzik bitmeye yakın geri döner çocuğum. Ben çocuk sen çocuk.. Ve sonbir darbeyığılıp kalmışım ben.. Gözlerim açık görürümağlarım;belli edemem.. Müzik tekrar bozulur kemanda. Önümde pes ettiğim beklentilerim. Selam beklerler isterim;kalkamam.. Tek bi alkış acı'dan bana..
Acırım;acıtamam...

Yazım yarım kalır;anlatamam...