Son Sigaramsınvermem kimselere..

Elimde kalan bir paket sigara.. İşte son param.. Akşama kadar ne yapacağımı düşünüyordum henüz.. Kimsenin anlayamayacağı bir şekilde ağlamalıydım.. Sonlarıma tanık etmemek için kimseleribir sigara dahabir tane daha yakmalıydım.. Yaktım.. Duman duman içime çekiyordum sensizliği.. Varlığın gibi yokluğun da acıtıyordu.. Gitsin istiyordum..Son bulsun kelimeler.. Ardından ağlanmasın istiyordum aşk nedir bilmeyenlerin.. Düşündüm ve farkına vardım birden.. Sigaram bitmiş..

Bir tane daha yaktım ardından.. Şimdi ''susmak'' vaktiydi.. Sadece kurgusal yaşantımın rüzgarını hissediyordum tenimdeayaz iliklerime kadar işlemişti.. Sona yaklaştıkça korkularım artıyordusonsuzluk senin kadar uzak mı diye merak ediyordum hep bulamadım cevabını zehir dolu nefeslerimde.. Yine bittiyine kararıyordu gözlerim..

Biraz su içtimbir sigara daha yaktım.. Artık ne düşündüğümün farkında değildim.. Sadece bir kaç anı vardı gözlerimin önünde.. Sen gülümsüyordun anıların içinden.. Öylesine dalmışım kiöylesine sana boğulmuşum ki gözlerinde ruhunun buğusuna sarıp içime çektiğim o kahrolası tütünü unutmuşum.. 2 yoldaşım kalmıştı artık.. Ya bekleyecektim benden gitmeniya zehirli dostlarıma bir buse daha konduracaktım..

İkincisini seçtim..

Gitgide sona yaklaşmak içimde garip hisler uyandırmıştı.. Ölümlü bir hayatın nasıl böylesine savaşma direnci olabildiğine şaşıyordum doğrusu.. İçime çektikçe seni her nefeste bir kez daha öldüğümü hissetmeye başladım.. Sonu gelmeyen kuytulara yolculuk başlamıştı..

Ve son bir sigaram kalmıştı.. Tükendi artıktükenmişti kelimeler.. Tükettim yokluğunun son demlerini.. Gözlerimde bir damla yaşseni izliyordum öylece.. Derin bir nefes aldım zehir dolu ayakta durmayı başaramamıştım..Şimdi gitme zamanıydıalışmıştım vedalara.. Her durakta acıları bindirdim trenime.. Mutluluklar teker teker ulaştılar sevdiklerine..Bense yalnız kaldımterkedilen tüm acılarla yalnız..

Şimdi yolculuğum terkedenlerin yanına..
Sen;
Zehir nefesim.. Vedama son tanığımsın.
Şimdi gidiyorum içimde binbir acı..Belki yüzlerce kez daha oynanacak bu aşk oyunları benden habersiz..Ne ben görebileceğim sahte oyunlarınızıne siz görebileceksiniz.. Sadece oynayacaksınız umarsızca..
Ve arkamdan söyleneceksiniz belki söylediklerimin doğruluğu incitecek sizi.. Ama şimdi gitme vakti.. Şeytanımın ruhunun ruhumla kavrulmaya hazır beni beklediği yere gidiyorum !
Ve sen son yoldaşım
Sen son sigaramsın..
Vermem kimselere..