Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim. Soramadığım sorularım. Şimdi özgür bıraktım özlemi. Şimdi hüzünde sevinçte doyasıya yaşanıyor bende. Sorular cevabını buluyor anılar canlanıyor. Çünkü sen geldin.

Yoktum bensenden önce yoktum. Sen geldin varlığımı bildim. Sen geldin bir dokunuşun bir bakışın nasılda hazza dönüştüğünü gördüm. Sen geldin ben ben oldum aşk oldum.Sen geldin ama ne güzel geldin!

Yüzünü özledim.Daha birkaç saat önce gördüm halbuki. Yanımda olsan ne fark ediyorki. Hiç tükenmiyor özlemim. Seninleyken bile özlüyorsam seni sensizken hissettiğim ne?Adı ne olursa olsun seviyorum sensizliği!

Deli bir aşk benimkisi. Sonu gelmeyecek bir macera. Aşk gibi hayatta bir macera tadında yaşanmalı. Ne olursa olsun yaşanmalı!Hayata ve aşka dair ne varsa hepsini yaşamak istiyorum seninle!

Zaman bizim elimizde ne kadarını kullanırsak o kadar uzun olacak ömrümüz. Ve giderken bu dünyadan ardımızda yaşamadığımız şeyleri değil her anı birlikteliğimizle aşkımızla dolu bir hayatı bırakacağız. Ne dersin? Önce yaşayıp sonra ölürmüsün benimle?

Gülüşün damarlarıma işliyor. Bir tutku vazgeçmesi mümkün olmayan. Bir hayat senfonisi her notasında aşkı saklayan. Sevmeyi bilen gülüşün sevdikçe sevdiren gülüşün...O gülüşü görmeden yaşamak o kadar güçki! ve bu sevdanın sebebi:Gülüşün!!!

Ey benim mavi sevdam umudum özgürlüğüm .Sana söz bu yürek her atışında senin adını anacak!

Bekliyorum...
Seni özlemeyi en çok ben bilrim. Hiç yakınmadım seni özlemekten. Üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken! Sana dokunam*** yüreğimi böylesine acıtırken. Yine de bil ey yar! Bilki ben yüreğimi acıtan bu yaraya inat dokunmadan tenine Saatlerce yaşabileyim seninle !!!

Bir gece geleceğim ve reddedemeyeceğin bir teklif sunacağım sana. Bunu duyunca inanamayacaksın. Cevabın hazır ama şaşkınlıktan sözcükler çıkmayacak ağzından. Bir gece sana dünyayı sana aşkı sana hayatımı sunmak için geleceğim.Ve o geceden sonra hep benim olacaksın.Sana ölümden öte sevmenin ne demek olduğunu anlatacağım...