Uzun uzun yazmalıyım sana bu yüzden otur ve sıkı sıkı yaslan arkana. Kaybolan bir ben bulacaksın satırlarımda.. Hücrelerimden birleştirmek mümkün olmayacak bir daha.. Kapandı varlığım dar sokaklarda.. Kayboluyorum doğarken gün..

Eziliyordu yüreğim ağırlığınla yanına sokulup dolanmak istedim ayaklarına bir kedi gibi yüzsüzce.. Yüzünün kıvrımlarında dilimi dolaştırmak tüm sevimliliğimle ve okşarken ellerinin içinde azalmak..

Pırıl pırıl gözlerine soyunmak üzereyken kapatmalısın gözlerini ki bozulmasın büyüsü bedenimin.. Üşenmeden binlerce kez aynı yerde biteceğim kirpiklerin aralanırken dimdik karşında ve aynı mutluluk ifadesiyle.. Sana bakmanın verdiği o doyumsuz lezzet! gözlerinin önünde ömrümü kesebilirim ortadan ikiye..

- Unutmak zor mudur yaşadığını? Anılarını cımbızla çekerken birileri engel olamamak.. Tüm savunmasızlığınla teslim olmak.. Unutmak nefes almayı ve derinleşmek yokluk mezarlığında..

Zincirleme trafik kazası gibi yüreğim şimdi.. Kim başlattı bilinmiyor yer gök kan revan ölen ölene içimde.. Bir ayaz ki sorma havada.. Yüreğim zil zurna sarhoş.. Kulaklarımda bir uğultu sağır olmak gibi.. İsteyipte sahip olamamak sana.. Öldürücü bir acı..

Hesaba çekilmiş binlerce meleğin çığlığıyım şimdi.. Beni azad et yüreğinde!

Bir yanım'dan kırgınım sana.. Geldiğinde gitmemeliydim oysa belki de ilk defa haklıydım ama.. Bilmediğin çok şey kucaklamıştı varlığımı.. Tıpkı senin gibi.. Sözlerim çalınmıştı sanki.. Anlatamadım hiçbir suçumu sana..

Onlarca insan kalabalığı ve onlarca katliam yüreğimde.. Katili olmuştum tüm sevdiklerimin. Aranıyordum beynimce! Sanki herkes ben gibiydi ama kimse ben değildi.. Bildiğim tüm zamanlarda seni aradım başka yüzlerde sen beni bulmuşsun meğerse.. Yazık çok geç demek için bile artık çok geç.. Hep geç kalınmış zamanları yaşıyorum zaten! Ya ben geç kalıyorum yada sen erken gidiyorsun..

Şimdi yine yoksun yokum! Bir daha da asla olmayacağım.. Üzgün değilim pişman değilim.. "Seninim." Sen hiç olmasan da.. Yüreğinden yaralı bizim hikayemiz..

Yokluğunun yorulduğu yere kadar peşindeyim..!Affet benim suçum değildi! Seni daima sevdim sen gelmeden öncede!