Yanlız günlerimden biri......Hani herseyi hisseden hani benim yarımdın sen?.. Yalan söyleyende sen.. Kızıyorsam sevgimdendir hep sevgimden!.. Şimdi artık git istersen... sigaram içkim bitkinim bitkinnn!..KaÇ gündür Oruçtayım...ARTIK AĞLAMAM LAZIM...

KaÇ gündür habersizim adaletin bu mu senin?.. Şimdi hepten git istersen..Çok mu önemliydi sanki yanlızca bir öfkeydi!.. Bırakıp gittin beni merak eden bendim seni... Halimi hic sordunmu ki?.. İŞte sevgİ! İŞte sevda yagmur gibi sokaklarda... Sev dedin sevdim işte!.. İntikamsa aldın işte!..

Korkuyorum bu gidişle sonum olacaksın!.. Hadi canım hadi sende..Bu nasıl sevmekmiş böyle!.. Şimdi sensiz gecelerde acı veren bedenimle işte bir gece daha teslim oldu sabaha!..

İlk sekiz günü anlatamam!.. Sağa dön yatamam sola dön yatamam aklımdan senı atamam!.. SENİ SEVİYORUM... Bu kadar konuştuguma göre... Çok şükür bugün uyku var gözlerimde...İstanbulu bulutlar sarıyor beni sardıgı gibi...KeŞke burda olsaydın yani şımarsaydın hatta!..

Hanİ herşeyi hisseden Hani benim yarımdın sen!.. Yalan söylemek neden?.. Kızıyorsam sevgimdendir hep sevgimdennnn!.. Kaç gündür ORUÇtayım...
ARTIK AĞLAMAM LAZIM!...