Benden sonra başka birisiyle oldun. Görmedim yada duymadım. Sadece biliyorum. Sadece hissediyorum. Ulan biliyorum saklama işte. Bizim hep tartıştığımız artık seninle olamam dediğin o bankta onunla elele dudak dudağa sarmaş dolaş olduğunuda biliyorum.

Hatta Onun seni çok sevdiğinide biliyorum Ama senimi yoksa vucudunumu daha çok seviyor orasını bilemiyorum. Bilmekte istemiyorum açıkcası ben bunu bilerek acı çekmek istemiyorum.
Ve hatta bizim şarkımızı onunla dinlediğinide biliyorum. Hatta bu bizim şarkımız olsun deyip kendi şarkınız yaptınız bunuda biliyorum. Bilmek istemiyorum ama ne yazıkki Allah Kahretsin ki biliyorum.

Benim düğmelerini kapat dediğim gömleğinin o düğmelerinide şu an ona açıyorsun bak çok ciddiyim bunuda biliyorum. Biliyorum kızım işte ben bunları hep biliyorum.

Ve Gecenin bi saatinde telefonla arayıp 'Seni çok seviyorum' Çok özledim ' cümlelerini şu an ona söylüyorsun. Ne yazıkki bunuda biliyorum işte.

Benim saatlerce sigara içerek efkarlanarak ve hatta ağlayarak baktığım o fotograflarına o gülerek somurtarak hatta umursamasızca bakıyor bunuda biliyorum.

Ve hatta daha da önemlisi dahada kötüsü dahada öldüren yeri ne biliyormusun ? Çocuklarımızın ismini bile koymuşken. Sen şimdi o düşündüğümüz hayallerin hepsini başka bir ***e layık görüyorsun. Bak ben bunuda biliyorum.Peki ya sen gerçekten biliyormusun ?