Anadolu Üniversitesi Öğrencilerine Müjde


Anadolu Üniversitesi ve Microsoft Türkiye 'nin yaptığı işbirliği sonucunda yazılımla ilgilenen öğrencilere kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuldu. Proje Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin uygulama geliştirme becerilerini geliştirmesi amacıyla Açık Akademi eğitimlerinden yaranlanmaları ve Dreamspark üyeliğiyle tüm uygulama geliştirme araçlarına ücretsiz olarak ulaşma imkanı tanıyor.

Ayrıca bu ortak çalışmaya ek olarak öğrenciler Office 365 'ten de ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bununla beraber Microsoft Türkiye 'nin sosyal sorumluluk projesi olan Microsoft Açık Akademi Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sitesi aracılığıyla yazılım geliştirme konusunda eğitim alma imkanı da bulacaklar.

Bu eğitimlerde öğrenciler çevrimiçi sınıflarda etkileşimli olarak uygulama geliştmenin tüm detaylarını öğrenme fırsatını yakalayacaklar.

Dreamspark ve Açık Akademi üzerinde öğrencilere sunulan bu özel fırsatlardan yararlanmak için öğrencilerin anadolu.edu.tr uzantılı e-posta adresleriyle sistemlere kayıt olmaları yeterli oluyor.