Babalar Günü'nü unutulmaz kılacak hediyeler

Babalar Günü'nde babanıza klasik hediyelerden birini vermek istemiyorsanız size önereceğimiz bu hediyelerle O'nu mutlu edebilirsiniz.

Babalar; bir evlat için dünyada yaşadığı acılardan kaçıp dizlerinin dibine sığınabileceği yıkılmaz ve güvenilebilir sığınaktır. Bu sığınak her ne yaşamış olursak olalım bizi dünyaya karşı korur. ''Artık ayağa kalkamıyorum!'' diye düştüğümüz anda ellerimizden hayatta hiç kimsenin tutmadığı kadar sıkı tutarak bizi ayağa kaldırır.
Pes ettiğimiz anda savaşmamızı söyler. İyi olmamız için daha çok çalışmamızı sevilmek için önce sevmemizi öğütler. Nasıl anne koşulsuz sevgi ve merhametse baba da koşulsuz saygı ve güvendir.
Hayatlarımızda bu kadar derinlemesine yer taşıyan babaların onlar kadar özel olan ''Babalar Günü''nün yaklaşmasıyla birlikte Kadınvekadın ekibi olarak babanızı sevindirmeniz için 5 hediye önerisi hazırladık.
İşte o hediyeler...

Uçak bileti

O'na gitmek için hayalini kurduğu şehrin/ülkenin uçak biletini alarak hayallerini gerçekleştirmesine yardım etmeye ne dersiniz? Gideceği yerde günübirlik bir tur ayarlayarak dafa fazla mutlu olmasına neden olabilirsiniz!

Kamp takımı

Eğer babanız yıllar boyu aynı yerde yaşamaktan ve sürekli ''Hele bir emekliliğim gelsin yeşil bir yerlere yerleşeceğim'' demekten kendini alamayan babalardansa O'na kamp seti alıp en azından hafta sonları bir yerlere kaçmasını sağlayabilirsiniz.

Oyma/marangozluk seti


Sürekli üretmeyi ve doğayı seven sanatçı ruhlu bir babanız varsa O'na evinizin bir köşesini süsleyecek eserler yaratması için oyma/marangozluk seti alabilirsiniz.

Olta takımı

Sakinliği ve dinginliği seven bir babanız varsa olta takımı alarak O'nu düşünceleri ve balıkları ile yalnız bırakabilirsiniz. Üstelik akşam sofranızı süsleyecek balıklar da cabası!Uçuş eğitimi

Macerayı seven farklı ve enerjik bir babanız varsa O'na 'ayaklarını yerden kesecek' bir hediye verebilirsiniz! Günümüzde oldukça sık verilen uçuş eğitimleri sayesinde babanıza hiç yaşamadığı kadar uçuk ve unutulmaz bir Babalar Günü yaşatabilirsiniz.