Anneler günü için alternatif hediye önerileri

Giderek yaklaşan Anneler Günü'nde hayatınızda en çok değer verdiğiniz insana ne alacağınızı bilemiyorsanız '365 Gün' kutusuyla onu yıl boyu mutlu edebilirsiniz.


Anneler hepimizin en kıymetlisidir. Doğduğumuz andan itibaren hayatlarını bize adar hayatı bir değil iki kişilik düşünürler. Kendilerine bir şey almadan önce bize alırlar. Evlerinde kendi rahatları yerinde olsa da çocukları başka bir şehirde hatta aynı şehirde başka bir evdeyse bile huzursuz olur ''Acaba şu an ne yapıyor'' diye düşünürler. Çünkü bizleri merak ederler.
Biz açken onlar tok yatmazlar biz yemeden doymazlar. Asla yeteri kadar beslendiğimizi düşünmezler. Hatta bu durum bazen o kadar abartılı hale gelir ki komedi skeçlerine ya da çeşitli esprilere dahi konu olur. Örneğin;
Bizleri dünyada bu kadar çok düşünen bu kocaman yürekli inanılmaz kadınları onlara ithaf edilen günde mutlu etmemek olmaz öyle değil mi? Siz de bizler gibi düşünüyorsanız Kadınvekadın ekibi olarak yaklaşan Anneler Günü'nde annenize yaratıcı ve sıra dışı hediyeleri bulabileceğiniz mekanları araştırdık ve Karaköy'de 'Kağıthane' isimli mekanı bulduk.
Bizleri küçük şirin ve oldukça farklı ürünlerin bulunduğu bu dükkanda ağırlamayı kabul eden Emine Tusavul ile oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirerek kendisinden Anneler Günü'nde alınabilecek ya da Anneler Günü'ne uyarlanabilecek hediyeleri öğrendik.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]