SAASPASS Uygulaması Şifre Kolaylığı | HD2

SAASPASS programı bizlerin sanal ortamda daha güvenli şekilde gezebilmemiz için hazırlanmış bir şifre programıdır. Bulut teknolojisinin tabanında yatan uygulama şifrelerinizin çalınması veya kaybolması durumunu ortadan kaldırıyor. Yeni nesilin getirdiği üşengeçlik ile klavye kullanmak istemeyen gençlerimiz için de bir kolaylığı var. Klavye kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu programı ilk duyduğum da sevindirici diğer haberimiz ise 2012 yılında 3 ortak kardeşimiz tarafından yapılmasıdır. Fatih Karataş Selahaddin Karataş ve Ömer Karataş tarafından kurulan şifreleme uygulaması kendini fazlasıyla geliştirmeyi başarmıştır.

SAASPASS uygulaması nasıl çalışır?
Uygulamayı kullanabilmeniz için akıllı telefon ve bilgisayarlarda indirmeniz gerekiyor. Bir seferlik tanımlama işlemi gerekmektedir. Akıllı telefona bilgisayarda kullanacağınız şifreyi tanımlamanız gerekiyor. Tanımlama işlemini başarıyla sağladıktan sonra bilgisayarı açacağınız zaman SAASPASS uygulamasından giriş yaptığınız zaman kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. SAASPASS uygulaması işini sıkı tutmak isteyeceği için bunların yanı sıra uygulama şifresi veya parmak izi yoluyla sizlere başka bir güvenlik katmanı ekliyor.


SAASPASS uygulaması hangi dilleri destekliyor?

Türkçemizin yanı sıra İspanyolca ve İngilizce dillerini destekleyen SAASPASS uygulaması ilerleyen zamanlarda gündelik hayatta tamamıyla yerini alacak gibi gözüküyor.

Uygulamayı nereden indirebilirim?
SAASPASS uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirme imkanını elinde bulunduruyor.


Kullanıcı yorumlarına şöyle bir göz attığımız zaman ise programın kurulum aşamasında zorluklar çekildiğini ve hız konusunda sıkıntılar yaşandığı söyleniyor. Arayüz kullanım kolaylığı da baya zorlu olduğu söyleniyor. Sizler de program hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..