Facebook yine iş başında. Daha önce onların en son haber akışını görüntülemek için deneyen kullanıcılar arasında karışıklık yaratmayı son sürümü 10 güncelleştirmesi ile de başardı.

Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız ve resmi Facebook uygulamasını son sürümüne güncellenmiş haliyle kullanıyorsanız hemen beslemeleri çeşitli verileri seçmek için olan yeteneğini uygulama üstündeki onun daha önce önemli bir konuma taşımasında fark yaratacaktır. Neyse ki işlevselliği hala yerinde sadece doğru yerde aramanız gerekiyor.

Facebook dünyanın en büyük ve en yenilikçi sosyal ağı olabilir ve evet son zamanlarda cep içine kaynakların bir sürüsünü aktarmada uzman olabilir. Ancak şirket uygulaması güncellemeleri ile karışıklık getiren bir geçmişe sahiptir . Bugün uygulaması güncellenen ve kişiselleştirilmiş haber besleme senkronize zamanı değil mesajların karışık karışık olduğunu buldum. Sonra tekrar o zamana dayalı düzene geri getirmek için aşağıdaki basit adımları izleyin.

Not : iPad kullanıcıları daha önce nerede göster’En Son’ olayları gibi seçenek var. Aşağıdaki adımları geçmesi gerekmez. Sadece menü penceresini getirmek ve ‘Haber Kaynağı’ yanında küçük tutmak. Ekranı sağa doğru kaydırın.

Adım 1 : iPhone resmi Facebook uygulamasını başlatın.

Adım 2 : alt sekme çubuğunun sağ ucundaki “Daha fazlası” seçeneğini seçin.

Adım 3 : Eğer tablonun akışları bölümüne gelene kadar seçeneklerin listesini aşağı kaydırın. Aksine hücreye kendisi dokunarak daha şeyler bölümünü genişletmek için sağ taraftaki ‘>’ sembolü seçin.Adım 4: Listeden En Yeni seçeneğini seçin.Adım 5: geri Haber Kaynağı sekmesi zaman çizelgesi içindeki bağlantılarından en son mesajları göstermek için filtre edilecektir.

Facebook’un dahili mobil ekibi paranın satın alabileceği en yetenekli geliştiriciler tasarımcılar ve kullanıcı deneyimi uygulayıcılarına sahip bu yüzden bu güncelleştirmenin bir parçası olarak gizlenmiş olması bunun için oldukça iyi bir nedeni var ki oldukça eminiz edilir. Bunu dedi yüzeyde sadece bu son güncelleştirme kullanıcılar ile karışıklığa neden değil sadece başarmış görünür ama aynı zamanda çok daha zor belirli parametrelere dayanan eşsiz News Feed erişim sürecini yapar.

Bir önceki yazımız olan Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] başlıklı makalemizde Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]