Android uygulamaları konusunda her geçen gün yeni gelişmeler meydana gelmeye de devam ediyor. Bildiğimiz üzere bu işletim sisteminin ortaya çıkması ile birlikte sistemin geliştirici sayısında da önemli bir çoğalma durumu söz konusu. Öyle ki ROM yazılımları ile sistemi çok daha stabil halde tutabilmek artık mümkün hale geldi diyebilme şansına da sahip olabiliyoruz.

Paranoid Android 4.3 beta sürümü resmi olarak internet üzerinde kullanıcılar ile paylaşılmış durumda. Bu sistem ROM uygulamalarından oluşan ve sistemi stabil hale getirmek için en etkili yöntemlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış kısa süre içerisinde birçok geliştiricinin de üzerinde araştırmalar yaptıkları uygulamalardan birisi olmuştur.

Yeni sürüm içerisinde çok ciddi geliştirmeler ve hata düzenlemeleri yapıldığına yönelik olarak açıklamalar yapıldı. Daha önceki sürümde bulunan hataların tamamının giderilmiş olduğu haberlerini aldık. Bununla birlikte arayüz açısından da çok ciddi gelişmeler olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Konu ile alakalı gelişmeleri yakın bir gelecek içerisinde sitemizden tüm detayları ile takip edebilme şansına sahip olabileceksiniz.