Samsung Galaxy S5 Prime modeli ile alakalı olarak detaylar resmi olarak internet üzerine sızmaya başladı. Evleaks sistemininde yaptığı incelemelere göre bu mükemmel tasarımın zaman içerisinde çok etkin özelliler ile satışa sunulması beklenen gelişmeler arasında da yer alıyor diyebilmekteyiz. Zaman olarak henüz net bir açıklama söz konusu olmasa da tahminler söz konusudur.

Samsung Galaxy Note 4 sürümü ile birlikte tanıtılması beklenen ve aralarında çok ciddi bir süre farklılığı koyulmadan iki cihazın da satışa sunulması bekleniyor ancak bu tahminin ne denli gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda da net fikirler sunmak şuan için pek mümkün görünmüyor desek sanıyorum ki yine yanılmış olmayacağız.

Note 4 haberlerini sizlere ilk sunan web sitelerinden birisi olmuştur. Galaxy S5 Prime sürümü içinde edindiğimiz ilk bilgileri sizlere en hızlı şekilde sunabilmenin haklı gururu içerisinde olduğumuzu da söylemek mutluluk veriyor. Detaylar zaman içerisinde ortaya çıktığı zaman sizlere en hızlı şekilde bu bilgileri sunacak ve bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olmaya çalışacağız.