Ey Müslümanlar
Allah’ın rahmet ettiği İftar ve Sahur sofralarınızı
Alkol ve Müslümanların kanları ile sulamayın.

İçinde alkol bulunduğu amerikalı ve Müslüman bilim adamlarınca ispatlanan kâr’ını israil donanmasına aktaran Kubbetül Sahraya hakaret eden reklam yapan coco cola (Allah düzenini batırsın) Müslümanların gayreti ve Rabbimizin yardımı ile Türkiye pazarında boykot karşısında sıkıntıya düştü hamd olsun ve son 10 gündür kendi yandaş firmalarına ürünlerini kampanyalı sattırarak stoklarındaki sıkıntıyı gidermeye çalışıyor dikkat edelim bedava da olsa alkollü içecektir içilmez tenezzül etmeyelim ve bu konuda gevşeklik göstermeyelim daha da gayret gösterelim bu haberi Allah için bildiğiniz her müslümana bildirin. Kampanya yapan bazı firmalar “koçbank word kart” “metro” ve “carefoor groos” marketleri…..

“Hiç şüphesiz göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. O diriltir de öldürür de. Size O'ndan başka ne bir dost vardır ne de bir yardımcı.”

“ Ey iman edenler! Kendi dışınızdakilerden sırdaş edinmeyin. Çünkü onlar size fenalık etmekten asla geri kalmazlar hep sıkıntıya düşmenizi isterler. Kin ve düşmanlıkları ağızlarından taşmaktadır. Kalplerinde gizledikleri ise daha büyüktür. Düşünürseniz biz size âyetleri açıkladık.”

“ İşte siz öyle kimselersiniz ki onları seversiniz halbuki onlar sizi sevmezler siz kitap(lar)ın hepsine inanırsınız onlarsa sizinle buluştukları zaman "inandık" derler. Başbaşa kaldıkları zaman da kinlerinden dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar. De ki: "kininizle geberin!". Şüphesiz ki Allah göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir.”

Çocuklarımızın zihinsel gelişimini engelleyen dedelerinin Müslüman katliamları destekçisi Osmanlıya yaptığı pisliği sürdüren Türkiye’ye karşı ermeni sokırımı çığırtkanlığını yapan Yahudi asıllı fransa firması Donone’de (Allah düzenini batırsın) boykot karşısında sıkıntıya düştü son zamanlarda ürünlerinde fiyat kampanyası ve özendirici reklamlarını arttırarak sıkıntıya aşmaya çalışıyor dikkat edelim ucuzda olsa bu malları almayalım.

“Rabbimiz her ne yaparsak karşılığını verecek tir.”

Alıntıdır.