WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi muhteşem sonuçlar yaratan diş hekimleri tarafından da kullanımı tavsiye edilen kolay kullanışlı ve etkili diş beyazlatma kalemidir.

Gülümsemek hayatımızın rengini değiştirebilecek sihirli bir anahtardır. Bu sihirli anahtarın sihri ise sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olmaktan geçmektedir. Eğer sizde gülümsemenizi sihirli bir anahtara dönüştürmek istiyorsanız dişlerinizin sağlıklı ve bembeyaz olması için WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi'ni kullanmalısınız.

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi güvenli ucuz ve en önemlisi gerçekten işe yarayan bir diş beyazlatma sistemidir!

Diş beyazlatmada farklı çözüm; her yerde her zaman kullanılabilir.

Cebinizde veya çantanızda taşıyabileceğiniz boyuttadır.

Profesyonel diş beyazlatma işlemlerinin bir parçası olarak WhitePen Diş Beyazlatıcı Kalem; Dişlerinizi bir yıl boyunca beyaz tutar.

Diş beyazlatma sistemlerinden yararlanamayacak kadar meşgul dişleri hafifçe sararmış olan kişiler içindir.

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi dişlerdeki tartar oluşumunu temizler.

Yiyecek kahve çay şarap asitli alkolsüz içecekler tütün ürünleri ve yaşlanma süreci gibi nedenlerle rengini kaybeden doğal dişlerinizi beyazlatmak için kullanabilirsiniz.

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır ?

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi dişteki lekeleri etkili bir biçimde beyazlatır. Kalemin altını sağa doğru çevirin ve jelin fırçaya çıkmasını sağlayın. Dişlerinizin üstüne ince bir tabaka uygulayın ve beyazlatıcı jelin diş üzerinde kuruması için 60 saniye bekleyin. Beyazlatma işlemi jel dişlerin üstüne uygulandığı anda başlamaktadır. Uygulamadan sonra 10 dakika kadar sıvı içecek içmeyin veya yemek yemeyin.

Eğer sihirli ve göz alıcı bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız hemen bir WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi edinin. Kısa sürede göreceksiniz ki; o sihirlibembeyaz gülüşler hayal değilmiş.